Zimní příprava - Morenda Brno

04.02.2017 23:48

Brankář: Míček Petr
Obrana: Ondrášek Jiří, Ondráček Roman, Kubeš Martin, Hynšt Robin
Záloha: Tulis Michal, Pokruta Lukáš, Studený Jiří, Doležal Josef
Útok: Hruška Zdeněk, Malíř Miroslav

Ze střídačky: Dobeš Jiří, Polášek Tomáš
Absence: Dobeš Jakub (zahraničí), Kheil Petr (zaměstnání), Ševčík Richard (chlastal v Plzni), Kropáček Jakub (zahraničí)

Hrálo se na velkém hřišti v Brněnských Ivanovicích v tréninkovém centru mládeže. Hrací plocha je opravdu velká, ale umělý povrch byl kvalitní, tak se dalo dobře kombinovat. To se dařilo především hráčům morendy. První poločas se hrál ve velkém tempu, šance si tvořili především sešívaní, ale Míček držel čisté konto. My jsme měli také několik dobrých příležitostí, slávisté ovšem byli nebezpečnější. Při jedné z mála ztrát míče soupeře, se dostal do úniku Hruška a přeloboval brankáře - 1:0 pro nás. Do konce poločasu bylo ještě několik závarů na obou stranách, ale další branka nepadla.

Druhou půlku už soupeř ukázal, že hraje o dvě soutěže výš a nehodlá s náma prohrát. Výborně kombinovali na středu hřiště a totálně nás přehráli. Nestíhali jsme dostupovat, přebírat ani stíhat hráče soupeře a tak jsme během druhého poločasu inkasovali 4 branky. Vytvořili jsme si i několik výborných příležitostí ke skórování, ale nic jsme neproměnili, tak zápas končí porážkou.

Střídali jsme hokejově a tak všichni dostali na hřišti dostatek času.

SK Babice - SK Moravská Slavia Brno 1:4 (1:0)
Branka:
Hruška

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.