Zimní příprava IV - Medlánky

20.03.2017 11:30

Sestava:

Brankář: Petr Míček
Obrana: Hynšt, Kubeš, Ondráček, Kheil
Záloha: Tulis, Studený, Hruška, Ondrášek
Útok: Doležal, Malíř

Střídající: Polášek
Absence: Dobeš Jakub (zahraničí), Dobeš Jiří (zranění), Pokruta Lukáš (nemoc), Kropáček Jakub (zahraničí), Ševčík Richard (lyžuje)

První poločas Medlánky měli více ze hry, po průnikové přihrávce šel jejich útočník sám a trefil přesně k tyči - 0:1. Z naší první větší šance se nám podařilo vyrovnat, kdy Ondrášek ve vápně střílel a obránce tečoval střelu na druhou stranu - 1:1. Po špatné nahrávce jsme darovali míč soupeři u našeho vápna, odkud se útočník opět trefil přesně - 1:2. Prudký centr po zemi ze strany a hráč z malého vápna prostřeluje Míčka - 1:3. V první půli jsme měli asi 4 další nadějné gólové příležitosti, ale nedařilo se nám zakončovat přesně. 

Druhý poločas už byl vyrovnanější a z naší strany byly vidět lepší pasáže, bohužel branky dával jen soupeř. Po centru z naší levé strany jsme odvrátili míč na vápno, kde ho nádhernou ranou z voleje uklízí hráč Medlánek k tyči - 1:4. Po tomto golu přichází naše lepší pasáž, kdy si tvoříme šance, jsme nebezpeční, ale bohužel Medlánky trestají. Rychlý brejk na nás, útočník Medlánek byl vytlačen hodně do strany, ale z velkého úhlu se mu podařilo Míčka překvapit lobem - 1:5. Nepovedený trestný kop se snáší na naši branku, Míček neudržel balon, který s velkou dávkou štěstí soupeř dokopal do brány - 1:6. V této půli jsme si vytvořili dalších asi 6 golových šancí, ale ve většině případů šla střela mimo bránu.

Babice - Medlánky 1:6 (1:3)
Branka:
Ondrášek

Celá naše zimní příprava se odehrávala v hale s futsalovým balonem a v přípravných zápasech na umělkách se to projevilo. S balonem si moc nerozumíme, je potřeba přes týden potrénovat na hřišti a připravit se na první zápas s Lipovcem, protože jim máme co vracet.
Sobota 15:00 to vypukne.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.