Zimní příprava III - Zbraslav

06.03.2017 02:05

Opět jsme se vrátili na pažit umělé trávy tréninkového centra mládeže v Brněnských Ivanovicích a tentokrát jsme vyzvali z loňska velmi dobře známého soupeře. Zbraslav po podzimní části vede OP Brno-venkov. Naše sestava byla následující:

Brankář: Petr Míček
Obrana: Richard Ševčík, Martin Kubeš, Roman Ondráček, Petr Kheil
Záloha: Kuba Kropáček, Jiří Studený, Lukáš Pokruta, Jiří Ondrášek
Útok: Zdeněk Hruška, Pepa Doležal

Střídající: Jirka Dobeš, Tomáš Polášek
Absence: Jakub Dobeš (zahraničí), Robin Hynšt (zranění), Mirek Malíř (nemoc), Michal Tulis (nestíhačka)

Od začátku zápasu hrála Zbraslav lépe a držela se více na naší polovině. Moc se nám nedařila kombinace a dlouhé balony sbírala obrana Zbraslavi. V druhé části prvního poločasu se hra vyrovnala. My jsme měli pár závarů, Zbraslav několikrát vyzkoušela pozornost Míčka ze střední vzdálenosti. Poločas skončil bez branek.

V druhé půli pokračovalo to stejné co v první půli, většina našich akcí končí nepřesností a dochází k zbytečným ztrátám. Nevyhráváme osobní souboje a působí to, že Zbraslav je jasně lepší. Teď už má i více šancí a standartních situací. My nemáme takřka nic. Deset minut před koncem dává Zbraslav góla, ale hráč co míč dorážel do brány byl v době střely v ofsajdovém postavení, tak hlavní sudí nemohl branku uznat. Po velice špatné rozehrávce brankáře Zbraslavi jsme šli do rychlého přečíslení a skvěle ho zakončil Pepa Doležal, když uklidil míč pod břevno a rozhodl tak dvě minuty před koncem zápas v náš prospěch.

Babice - Zbraslav 1:0 (0:0)
Branka:
Doležal

Výsledek je pro nás příznivý, ale předvedená hra rozhodně ne. Chybí nám zdravá agresivita a zápal do hry. To co nás vždy zdobilo nám teď hodně chybí, to je silná a nebezpečná ofenzíva. V každém zápase se zmůžem na jeden gól, to je na nás velmi slabá bilance.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.