Obrana: Jiří Ondrášek, Jiří Studený, Petr Kheil, Robin Hynšt
Záloha: Kuba Kropáček, Pepa Doležal, Michal Tulis, Jiří Dobeš
Útok: Zdeněk Hruška, Mirek Malíř

Střídající: Radek Eliáš, David Sehnal
Absence: Jakub Dobeš (zahraničí), Lukáš Pokruta (lyžuje si panáček), Roman Ondráček (hraje si hokej), Martin Kubeš (zranění), Richard Ševčík (někde zase blbne)

Oproti minulému zápasu se hrálo na malinkém hřišťátku v Medlánkách, od záčátku nám vázla kombinace a byla to totální holomajzna. Šance ale byly k vidění na obou stranách, ale ani jednomu týmu se nepodařilo skórovat. Řícmanice v první půli měli více ze hry a rozhodně měli více tutovek.

Druhá půlka už byla z naší strany mnohem lepší, více akcí jsme řešili po zemi a dostávali se do výborných šancí, ale nadále se nám nedařilo překonat výborně chytajícího brankáře Řícmanic. Až pět minut do konce zápasu jsme konečně udeřili, Ondrášek se na vápně pěkně zbavil obránce a tvrdou střelou prověřil brankáře, ten míč vyrazil jen před sebe a Doležal pohodlně dorazil - 1:0. Bohužel v poslední minutě zápasu jsme i inkasovali, když se míč prokutálel za celou naši obranu i přes Míčka a útočník Řícmanic ho z úhlu uklidil k tyčce prázdné brány - 1:1.

Babice - Řícmanice 1:1 (0:0)