Trocha čísel po sezóně

17.06.2018 20:15

Muži A

Naše druhá sezóna v I.B, loni nám 40 bodů stačilo na 7. místo v tabulce, letos jsme uhráli bodů 39, ale díky velké vyrovnanosti naší skupiny z toho bylo krásné 4. místo. A sami moc dobře víme jak lacino jsme ztratili některá utkání, takže to mohlo být i lepší. Loni jsme skončili se skóre 53:44, letos jsme se o malinko polepšili na 55:44.
Týmové statistiky počítáme pro všechny zápasy v sezóně, takže i příprava a poháry (seznam zápasů je zde). Celkem jsme odehráli 31 zápasů, ve všech zápasech se na hřiště podíval pouze Mirek Malíř. Nejlepším střelcem se stal Zdeněk Hruška s 12 góly, za ním v závěsu Babická legenda Pepa Doležal, který k 11 gólům přidal 11 gólových asistencí a v této disciplíně neměl konkurenci. Co se týká statistiky žlutých a červených karet, tak máme čísla pouze z mistrovských zápasů, tady se o první místo dělí Kuba Starý s Jurrym Ondráškem, každý dostal 7 žlutých karet. Lukáš Pokruta potom ovládl červené karty, když za sezónu získal rovnou dvě, nikdo další z týmu červenou kartu nedostal. Naše statistiky jsou zde

Muži B

Benfika hraje IV. třídu již několik sezón, výsledky jsou jako na houpačce. V loňské sezóně skončilo béčko třetí od konce a uhrálo jen 19 bodů, letos jsme skončili těsně pod vrcholem na druhém místě se ziskem 37 bodů. Do posledního zápasu jsme bojovali o postup, ale bohužel to nevyšlo. Skóre loni 50:52, tady jsme si hodně polepšili na 57:27.
Týmové statistiky jsou počítány stejně jako u A-mužstva. Béčko odehrálo jen 19 zápasů (seznam zápasů zde), z toho 4 přípravné. Nejlepší docházku měl kapitán Petr Lokaj, který odehrál 17 zápasů. Nejvíc branek vstřelili David Sehnal a Ondra Rous, shodně 6 branek, Ondrovi ovšem stačilo pouze 6 zápasů, zatímco David potřeboval 16 zápasů. Dále je to podobně jako u áčka, Kuba Kropáček vstřelil 5 branek a k nim přidal neuvěřitelných 12 asistencí, což je na 15 odehraných zápasů velice slušné číslo. Neměli jsme žádného jasného střelce, celkem 20 hráčů vstřelilo alespoň jeden gól za béčko v této sezóně. Když jde o žluté karty, tak opět se na prvním místě dělí dva hráči, jsou to Kuba Procházka a Radek Eliáš, oba získali 3 žluté karty, letos jsme nedostali žádnou červenou kartu. Odkaz na naše statistiky zde.

Co se chystá dál?

Právě probíhá letní údržba hřiště a celého areálu. Opět se letos pískuje hřiště, což zahrnuje včesat do trávníku 24 tun písku. K tomuto jsme se letos pustili do rekonstukce koupelny v kabinách, která bude kompletně vymlácena a nově vystavěna, je na co se těšit. Díky tomuto omezení nebudou letní přípravné zápasy odehrány na našem hřišti.
Pokud vše výjde dobře, tak se můžou naši příznivci těšit i na nějaké nové tváře v hráčském kádru, od kterých si slibujeme zvýšení kvality našich obou týmů.

 
Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.