Slovo předsedy

20.01.2015 20:41

                                       Vážení příznivci babické kopané

     Náš Sportovní klub má v současné době době  v soutěžích okresu Brno – venkov  zařazena dvě mužstva dospělých a to „A“-mužstvo v okresním přeboru a „B“- mužstvo v základní třídě. V podzimní části soutěže si vedla obě mužstva poměrně dobře a v polovině  bojů , figurují oba celky na pěkném 3 místě svých soutěží . Jinými slovy by se dalo  říct , že jsou na bedně .Velice nás mrzí absence mládežnických mužstev v našem SK. I toto by se však mělo  v dohledné době změnit , protože v současné době již trénují děti pod dohledem několika obětavých dospělých . Vyjdou – li nám naše plány začne od sezony 2015 – 16 hrát přípravka.

     Vraťme se však k dospělým . Od 14. ledna probíhá zimní příprava se slušnou  účastí a nasazením jednotlivců.Tabulkově i fakticky je hráčů v zásadě dostatek , přesto mezi sebou rádi uvítáme další zájemce . Podstatně horší je situace ve výboru a vedení mužstev , kde máme velké rezervy a zejména zde velice rádi uvítáme případné zájemce o tuto práci.V současné době chystáme Sportovní ples , který pořádáme 14.února 2015 v babické sokolovně . Ve dvou uplynulých letech ,jsme byli kritizování za to , že jsme se trefili do Jarních prázdnin a proto účast na těchto akcích byla nízká . Letos je ples pořádán mimo tyto prázdniny takže uvidíme .

     Přejeme Vám mnoho radostí s babickým fotbalem v nastávající sezoně, jejiž mistrovská část začíná 4.dubna ve V. Šumicích pro „B“mužstvo a 5. dubna v Měníně pro „A“mužstvo .Doma pak přivítáme v neděli 12.dubna tradičního soupeře se sousední Ochoze .Ještě jednou zveme případné zájemce o fotbal či podíl na jeho řízení mezi sebe .

 

                     S pozdravem

 

                                                                       Výbor Sportovního Klubu

                                                                         Babice nad Svitavou


 

 P.S. Kontakty najdete na našich vebových stránkách ,nebo v sezoně přímo na hřišti.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.