Přípravce se daří

10.09.2020 12:08

Obě utkání v Prace se povedla. Mladší přípravka vyhrála 8:3 (ve statistikách je mylně uvedeno 6:3). Celý zápas si náš tým držel minimálně dvoubrankové vedení a třemi góly se blýskl Vojta Polišenský. Všichni hráli náramně.

U starší přípravky to bylo utkání výrazně dramatičtější a kdo neviděl, o mnoho přišel. Poměrně rychle jsme prohrávali 2:0, ale pak jsme se chytli a vedení zápasu jsme zvrátili na svoji stranu, dokonce jsme vedli o dva góly. Prace však dokázalo vedení opět urvat, ale sérií několika gólů v krátkém časovém rozmezí jsme tři minuty před koncem vedli 10:7. Změnili jsme sestavu a rozhodli se ubránit tento výsledek, což se našim borcům a borkám povedlo a jeden obdržený gól v závěru nemohl naši radost ani trochu zkazit. Celkově 10:8 pro Babice. Celý tým předvedl mimořádně kvalitní výkon a vyzdvihovat jednotlivce není úplně spravedlivé, přesto to udělám. Klárka Golíková s Adamem Žateckým v obraně se předvedli parádně a až na jednu výjimku přes tyto dva hráče soupeř ani jednou neprošel. Neuvěřitelné! Naši útočníci hráli také výborně a dravost Toma Kabáta, Víti Knebla a Gitky si soupeř bude ještě dlouho pamatovat. Gitka dala nádherný poslední gól našeho týmu. Obě utkání výborně odchytal Standa Vacek, je velkou oporou a jsme moc rádi, že hraje s námi.

Další program:

1. Čtvrtek 10.9.  - utkání mladší přípravky Babice - Těšany B, hřiště Babice, sraz v 16:30. Počítáme s Tomem Kabátem a Víťou Kneblem, zbytek starší přípravky má volno.

2. Páteční trénink od 17:00.

3. Sobota 12.9. - v Babicích se odehraje utkání proti Horákovu. Mladší přípravka 12:45, starší přípravka 14:00. Sraz vždy 30 minut předem na hřišti. Tom Kabát (pokud to stihne) i na mladší přípravku.

4. Neděle 11.9. nakonec od 10:00 - fotbalový turnaj v Habrůvce, za Babice pojede jen starší přípravka. Sraz na zastávce v 9:30. Okolo oběda by mělo být hotovo.

 
Michal Kosařobě utkání v Prace se povedla. Mladší přípravka vyhrála 8:3 (ve statistikách je mylně uvedeno 6:3). Celý zápas si náš tým držel minimálně dvoubrankové vedení a třemi góly se blýskl Vojta Polišenský. Všichni hráli náramně.
 
U starší přípravky to bylo utkání výrazně dramatičtější a kdo neviděl, o mnoho přišel. Poměrně rychle jsme prohrávali 2:0, ale pak jsme se chytli a vedení zápasu jsme zvrátili na svoji stranu, dokonce jsme vedli o dva góly. Prace však dokázalo vedení opět urvat, ale sérií několika gólů v krátkém časovém rozmezí jsme tři minuty před koncem vedli 10:7. Změnili jsme sestavu a rozhodli se ubránit tento výsledek, což se našim borcům a borkám povedlo a jeden obdržený gól v závěru nemohl naši radost ani trochu zkazit. Celkově 10:8 pro Babice. Celý tým předvedl mimořádně kvalitní výkon a vyzdvihovat jednotlivce není úplně spravedlivé, přesto to udělám. Klárka Golíková s Adamem Žateckým v obraně se předvedli parádně a až na jednu výjimku přes tyto dva hráče soupeř ani jednou neprošel. Neuvěřitelné! Naši útočníci hráli také výborně a dravost Toma Kabáta, Víti Knebla a Gitky si soupeř bude ještě dlouho pamatovat. Gitka dala nádherný poslední gól našeho týmu. Obě utkání výborně odchytal Standa Vacek, je velkou oporou a jsme moc rádi, že hraje s námi.
 
Další program:
 
1. Čtvrtek 10.9.  - utkání mladší přípravky Babice - Těšany B, hřiště Babice, sraz v 16:30. Počítáme s Tomem Kabátem a Víťou Kneblem, zbytek starší přípravky má volno.
2. Páteční trénink od 17:00.
3. Sobota - v Babicích se odehraje utkání proti Horákovu. Mladší přípravka 12:45, starší přípravka 14:00. Sraz vždy 30 minut předem na hřišti. Tom Kabát (pokud to stihne) i na mladší přípravku.
4. Neděle nakonec od 10:00 - fotbalový turnaj v Habrůvce, za Babice pojede jen starší přípravka. Sraz na zastávce v 9:30. Okolo oběda by mělo být hotovo.
 
Sportu zdar a fotbalu zvlášť.
 
za kolektiv trénujících
 
Michal Kosařobě utkání v Prace se povedla. Mladší přípravka vyhrála 8:3 (ve statistikách je mylně uvedeno 6:3). Celý zápas si náš tým držel minimálně dvoubrankové vedení a třemi góly se blýskl Vojta Polišenský. Všichni hráli náramně.
 
U starší přípravky to bylo utkání výrazně dramatičtější a kdo neviděl, o mnoho přišel. Poměrně rychle jsme prohrávali 2:0, ale pak jsme se chytli a vedení zápasu jsme zvrátili na svoji stranu, dokonce jsme vedli o dva góly. Prace však dokázalo vedení opět urvat, ale sérií několika gólů v krátkém časovém rozmezí jsme tři minuty před koncem vedli 10:7. Změnili jsme sestavu a rozhodli se ubránit tento výsledek, což se našim borcům a borkám povedlo a jeden obdržený gól v závěru nemohl naši radost ani trochu zkazit. Celkově 10:8 pro Babice. Celý tým předvedl mimořádně kvalitní výkon a vyzdvihovat jednotlivce není úplně spravedlivé, přesto to udělám. Klárka Golíková s Adamem Žateckým v obraně se předvedli parádně a až na jednu výjimku přes tyto dva hráče soupeř ani jednou neprošel. Neuvěřitelné! Naši útočníci hráli také výborně a dravost Toma Kabáta, Víti Knebla a Gitky si soupeř bude ještě dlouho pamatovat. Gitka dala nádherný poslední gól našeho týmu. Obě utkání výborně odchytal Standa Vacek, je velkou oporou a jsme moc rádi, že hraje s námi.
 
Další program:
 
1. Čtvrtek 10.9.  - utkání mladší přípravky Babice - Těšany B, hřiště Babice, sraz v 16:30. Počítáme s Tomem Kabátem a Víťou Kneblem, zbytek starší přípravky má volno.
2. Páteční trénink od 17:00.
3. Sobota - v Babicích se odehraje utkání proti Horákovu. Mladší přípravka 12:45, starší přípravka 14:00. Sraz vždy 30 minut předem na hřišti. Tom Kabát (pokud to stihne) i na mladší přípravku.
4. Neděle nakonec od 10:00 - fotbalový turnaj v Habrůvce, za Babice pojede jen starší přípravka. Sraz na zastávce v 9:30. Okolo oběda by mělo být hotovo.
 
Sportu zdar a fotbalu zvlášť.
 
za kolektiv trénujících
 
Michal Kosařobě utkání v Prace se povedla. Mladší přípravka vyhrála 8:3 (ve statistikách je mylně uvedeno 6:3). Celý zápas si náš tým držel minimálně dvoubrankové vedení a třemi góly se blýskl Vojta Polišenský. Všichni hráli náramně.
 
U starší přípravky to bylo utkání výrazně dramatičtější a kdo neviděl, o mnoho přišel. Poměrně rychle jsme prohrávali 2:0, ale pak jsme se chytli a vedení zápasu jsme zvrátili na svoji stranu, dokonce jsme vedli o dva góly. Prace však dokázalo vedení opět urvat, ale sérií několika gólů v krátkém časovém rozmezí jsme tři minuty před koncem vedli 10:7. Změnili jsme sestavu a rozhodli se ubránit tento výsledek, což se našim borcům a borkám povedlo a jeden obdržený gól v závěru nemohl naši radost ani trochu zkazit. Celkově 10:8 pro Babice. Celý tým předvedl mimořádně kvalitní výkon a vyzdvihovat jednotlivce není úplně spravedlivé, přesto to udělám. Klárka Golíková s Adamem Žateckým v obraně se předvedli parádně a až na jednu výjimku přes tyto dva hráče soupeř ani jednou neprošel. Neuvěřitelné! Naši útočníci hráli také výborně a dravost Toma Kabáta, Víti Knebla a Gitky si soupeř bude ještě dlouho pamatovat. Gitka dala nádherný poslední gól našeho týmu. Obě utkání výborně odchytal Standa Vacek, je velkou oporou a jsme moc rádi, že hraje s námi.
 
Další program:
 
1. Čtvrtek 10.9.  - utkání mladší přípravky Babice - Těšany B, hřiště Babice, sraz v 16:30. Počítáme s Tomem Kabátem a Víťou Kneblem, zbytek starší přípravky má volno.
2. Páteční trénink od 17:00.
3. Sobota - v Babicích se odehraje utkání proti Horákovu. Mladší přípravka 12:45, starší přípravka 14:00. Sraz vždy 30 minut předem na hřišti. Tom Kabát (pokud to stihne) i na mladší přípravku.
4. Neděle nakonec od 10:00 - fotbalový turnaj v Habrůvce, za Babice pojede jen starší přípravka. Sraz na zastávce v 9:30. Okolo oběda by mělo být hotovo.
 
Sportu zdar a fotbalu zvlášť.
 
za kolektiv trénujících
 
Michal Kosařobě utkání v Prace se povedla. Mladší přípravka vyhrála 8:3 (ve statistikách je mylně uvedeno 6:3). Celý zápas si náš tým držel minimálně dvoubrankové vedení a třemi góly se blýskl Vojta Polišenský. Všichni hráli náramně.
 
U starší přípravky to bylo utkání výrazně dramatičtější a kdo neviděl, o mnoho přišel. Poměrně rychle jsme prohrávali 2:0, ale pak jsme se chytli a vedení zápasu jsme zvrátili na svoji stranu, dokonce jsme vedli o dva góly. Prace však dokázalo vedení opět urvat, ale sérií několika gólů v krátkém časovém rozmezí jsme tři minuty před koncem vedli 10:7. Změnili jsme sestavu a rozhodli se ubránit tento výsledek, což se našim borcům a borkám povedlo a jeden obdržený gól v závěru nemohl naši radost ani trochu zkazit. Celkově 10:8 pro Babice. Celý tým předvedl mimořádně kvalitní výkon a vyzdvihovat jednotlivce není úplně spravedlivé, přesto to udělám. Klárka Golíková s Adamem Žateckým v obraně se předvedli parádně a až na jednu výjimku přes tyto dva hráče soupeř ani jednou neprošel. Neuvěřitelné! Naši útočníci hráli také výborně a dravost Toma Kabáta, Víti Knebla a Gitky si soupeř bude ještě dlouho pamatovat. Gitka dala nádherný poslední gól našeho týmu. Obě utkání výborně odchytal Standa Vacek, je velkou oporou a jsme moc rádi, že hraje s námi.
 
Další program:
 
1. Čtvrtek 10.9.  - utkání mladší přípravky Babice - Těšany B, hřiště Babice, sraz v 16:30. Počítáme s Tomem Kabátem a Víťou Kneblem, zbytek starší přípravky má volno.
2. Páteční trénink od 17:00.
3. Sobota - v Babicích se odehraje utkání proti Horákovu. Mladší přípravka 12:45, starší přípravka 14:00. Sraz vždy 30 minut předem na hřišti. Tom Kabát (pokud to stihne) i na mladší přípravku.
4. Neděle nakonec od 10:00 - fotbalový turnaj v Habrůvce, za Babice pojede jen starší přípravka. Sraz na zastávce v 9:30. Okolo oběda by mělo být hotovo.
 
Sportu zdar a fotbalu zvlášť.
 
za kolektiv trénujících
 
Michal Kosařobě utkání v Prace se povedla. Mladší přípravka vyhrála 8:3 (ve statistikách je mylně uvedeno 6:3). Celý zápas si náš tým držel minimálně dvoubrankové vedení a třemi góly se blýskl Vojta Polišenský. Všichni hráli náramně.
 
U starší přípravky to bylo utkání výrazně dramatičtější a kdo neviděl, o mnoho přišel. Poměrně rychle jsme prohrávali 2:0, ale pak jsme se chytli a vedení zápasu jsme zvrátili na svoji stranu, dokonce jsme vedli o dva góly. Prace však dokázalo vedení opět urvat, ale sérií několika gólů v krátkém časovém rozmezí jsme tři minuty před koncem vedli 10:7. Změnili jsme sestavu a rozhodli se ubránit tento výsledek, což se našim borcům a borkám povedlo a jeden obdržený gól v závěru nemohl naši radost ani trochu zkazit. Celkově 10:8 pro Babice. Celý tým předvedl mimořádně kvalitní výkon a vyzdvihovat jednotlivce není úplně spravedlivé, přesto to udělám. Klárka Golíková s Adamem Žateckým v obraně se předvedli parádně a až na jednu výjimku přes tyto dva hráče soupeř ani jednou neprošel. Neuvěřitelné! Naši útočníci hráli také výborně a dravost Toma Kabáta, Víti Knebla a Gitky si soupeř bude ještě dlouho pamatovat. Gitka dala nádherný poslední gól našeho týmu. Obě utkání výborně odchytal Standa Vacek, je velkou oporou a jsme moc rádi, že hraje s námi.
 
Další program:
 
1. Čtvrtek 10.9.  - utkání mladší přípravky Babice - Těšany B, hřiště Babice, sraz v 16:30. Počítáme s Tomem Kabátem a Víťou Kneblem, zbytek starší přípravky má volno.
2. Páteční trénink od 17:00.
3. Sobota - v Babicích se odehraje utkání proti Horákovu. Mladší přípravka 12:45, starší přípravka 14:00. Sraz vždy 30 minut předem na hřišti. Tom Kabát (pokud to stihne) i na mladší přípravku.
4. Neděle nakonec od 10:00 - fotbalový turnaj v Habrůvce, za Babice pojede jen starší přípravka. Sraz na zastávce v 9:30. Okolo oběda by mělo být hotovo.
 
Sportu zdar a fotbalu zvlášť.
 
za kolektiv trénujících
 
Michal Kosař
Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.