Záloha: John, Dobeš Jiří, Slouka, Tajnai
Útok: Černý, Sehnal

Střídající: Hynšt
Absence: Polášek, Kubeš, Kozel, Kropáček, Dvořáček, Buřík, Majerník, Penčák

Hrušovany začali aktivně a moc nám nepůjčovali balon, lépe kombinovali a byli celkově techničtější. To vyústilo v úvodní branku, kde jsme nezvládli obsadit hned několik hráčů domácích. Od té doby tempo zápasu hodně upadlo, hra se vyrovnala a už jsme měli i my pěkné kombinace, ale nedařilo se nám zakončit na bránu. Po prvním gólu začal čarovat Pavlíček v bráně a rozhodl se, že už další gól nedostane. Do konce poločasu už gol nepadl. První poločas by se dal hodnotit kladně, až na jednu nezvládnout akci jsme bránili celkem zdatně a měli i několik pěkných akcí ve předu.

Do druhé půle jsme udělali výměnu krajních záložníků za útočníky. Toto rozestavení se zdálo jako lepší, ale tempo bylo pořád bídné a nedařilo se nám odpoutat od tempa a stylu, který nám vnutil soupeř. Domácí v klidu kombinovali na středu a takřka pořád měli šance, které likvidoval převážně Pavlík v bráně, nebo jsme odvraceli na roh. V druhé půli se nám dařilo útočit do trochu rozhozené obrany domácích, ale dlouho z toho nebyl žádný gól. Vyrovnat se nám podařilo až po povedné střele Pepy Slouky z vápna, víc takových střel a mohli jsme mít pohodlné vedení. Do konce zápasu mohlo padnout ještě několik branek na obou stranách, ale gól už nepadl. Z naší strany své šance trestuhodně spálili Tajnai a John. Toto nás trápí už delší dobu.

Hrušovany - Babice B 1:1 (1:0)
Branka:
Slouka

Pepa Slouka, autor naší jediné branky, není náš hráč. Pouze nás doplnil, protože nás bylo málo. Naopak bude v soutěži nastupovat proti nám za Podolí B.
Do příště je potřeba ještě potrénovat, takže v úterý v 17:45 všichni na hřišti.