Pohár proti Boskovicím

05.08.2017 00:31

V neděli na naše hřiště přijede soupeř z Krajského přeboru, FC Boskovice. Utkání začne v 17 hodin, hlavním rozhodčím bude Jan Licek, na čarách Radek Nováček a Jan Dohnal.

Z našich řad na utkání nominoval náš trenér Marek Starý tyto hráče: Míček, Kubeš, Studený, Tulis, Ševčík, Hynšt, Ondráček, Kropáček, Starý, Ondrášek, Doležal, Hruška, Dobeš Jiří, Malíř, Beránek.

Příjďte nás podpořit, dát si dobré pivo a uzenou cigáru.

Co se týče přestupového okna, tak již bylo něco avizováno dříve. K A-týmu se připojil 18 letý Kuba Starý, který už s námi trénoval na konci minulého ročníku, Kuba bude nastupovat na kraji zálohy, nebo krajní obraně. Kuba je věkem stále dorostenec a proto očekáváme, že do hry dostane dravost a dynamiku.
Jako další se připojil k týmu 22 letý Lukáš Trávníček, kterého jsme přetáhli z nám dobře známých Modřic. Lukáš se zatím ukázal ve dvou zápasech na postu útočníka, kde ukázal svoje rychlé nohy a tvrdou střelu, podařilo se mu dát dvě branky.
Další posilu do A-týmu v tomto přestupovém období neplánujeme.

Ani B-tým nezůstal pozadu a nově budete moci sledovat dvojici brankářů. Oba bydlí v Brně a registrovali jsme je jako nové hráče. Ctibor Penčák již dříve velkou kopanou chytal, bohužel než stihl přijít na první trénink, tak si poranil kotník a nyní se dává dohromady. Milan Majerník, který zatím chytával pouze malou kopanout již několikrát byl na tréninku a sžívá se s velkou brankou. 
Kuba Procházka, který byl u nás na "hostování" z Bílovic již bude náš hráč, přesup je takřka hotov. Jako poslední novou tváří bude David Oller, který hrál velkou kopanou naposledy za mládež a již několik měsíců s námi poctivě trénuje. David bude bourat a ničit soupeřovi útočníky.

Těšíme se na Vás na všech zápasech, děkujeme za Vaši podporu. 

Rozpis zápasů již je kompletní a najdete ho v záložce ROZPIS
Nezapomínejte ani sledovat statistiky hráčů, MUŽI A -> Soupiska a statistiky

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.