Novinky

01.07.2017 21:32

Ihned po posledním domácím zápase, provedla profesionální firma zapískování celého hřiště, aby se vyrovnalo a bylo tak krásné i na další léta. 

V přestupovém okénku, které se lajcky nazývá volný trh se nám povedlo ze Sparty Brno na přestup získat 18 letého Kubu Starého z Kanic, Kuba se zapojí do přípravy s A-mužstvem a měl by vystužit defenzívu.

Byl rozlosován kraj, naše A-mužstvo bude soutěž začínat 13.8. v Lipovci. Předtím ještě 30.7. na domácím hřišti v 17:00 odehrajem předkolo krajského poháru proti Rájci, v případě výhry a postupu budeme hrát 1. kolo poháru opět doma proti Boskovicím (6.8. 17:00).

Byl rozslovosán také okres, B-mužstvo svoji soutěž bude začínat až dva týdny po prvním mužstvu, tj. 27.8., víkend před tímto termínem se pokusíme pro Béčko sehnat soupeře na přátelské utkání. IV. třída, kterou hraje naše B-mužstvo má v letošním roce pouze 10 týmů. Stejně jsou na tom i dvě další IV. třídy. Pokud bude trend odhlašování mužských mužstev pokračovat, brzy se jedna soutěž zruší.

Do přípravy s A-mužstvem se také zapojí 21 letý Lukáš Trávníček z Řícmanic, který je momentálně hráč Modřic. O jeho přestupu k nám jednáme. Lukáš by měl posílit hlavně ofenzívu našeho týmu. Posledním novým hráčem v přípravě bude Tomáš Wator, kterému je 30 let a momentálně hraje za SK Lipová - lázně na Jesenicku.

Příprava týmu začne 11. července, tréninky budou probíhat na hřišti vždy úterý, čtvrtek a po dohodě sobotní termín. 

 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.