Obrana: Eliáš, Kubeš, Lokaj
Záloha: Polášek (Kozel), Macháček, Rous, Kropáček, Černý (Malíř)
Útok: Sehnal (Buřík), Procházka (John)

Absence: Majerník, Novák, Dvořáček, Oller

Zápas jsme začali velice dobře a prvních 10 minut jsme hráli pořád jen my, dobrá kombinace a postupný přesun do útoku, ale gól se neurodil. Potom začal kousat i soupeř a nalézal mezery v naší obraně. Po čtvrthodině se hra úplně vyrovnala, na obou stranách selhávalo zakončení, nebo se vytáhli brankáři. První branku zápasu dal Ondra Rous, který se ve vápně dobře uvolnil a posunul míč po zemi na zadní tyč - 0:1. Do konce poločasu se i přes nerovnosti hřiště hrál docela pohledný fotbal s šancemi na obou stranách.

Do druhé půle jsme vystřídali 4 hráče, ale na hře to nebylo významně poznat, stále jsme se drali do útoku, ovšem otevírali se větší okénka v naší defenzivní činnosti. Asi v 60. minutě domácí srovnali, když si na naší pravé straně útočník Mělčan poradil s trojicí našich a odcentroval přesně na nohu spoluhráče - 1:1. Tato branka nás nepoložila, naopak jsme začali být aktivní, ale převážně dopředu. Znova jsme vedení strhli na svou stranu po nadýchaném centru Kropáčka, který si na zadní tyči našel John a uklidil z metru hlavou - 1:2. Domácí dostali superšanci na vyrovnání v podobě přísné penalty, ale Ctibor v bráně fantasticky vystihl směr tvrdé rány a míč vyrazil. V závěru zápasu se hrál trochu hurá fotbal, kde jsme měli spousty nadějných brejků, které jsme ovšem trapně zpackali. Obránci v zádech s perfektně chytajícím Ctiborem už další zaváhaní nepřipustili a tak jsme generálku na sezónu vyhráli.

Mělčany - Babice B 1:2 (0:1)
Branky:
Rous, John

Konečně pořádný zápas, který nám ukázal jak na tom jsme. Střed hřiště výborně řídil Jirka Macháček, který poctivě odchodil zimní přípravu a je to na něm znát. Ostatní si z něj musí vzít příklad a dál makat, protože fyzicky jsme konec zápasu úplně nezvládali.