Fotbalová neděle

07.04.2018 12:00

V neděli sehraje svoje první jarní mistrovské utkání B-mužstvo, které doma v 11:00 vyzve Moutnické béčko. Pokud se divíte netradičnímu času, tak je to na přání soupeře, kteří v dostatečném předstihu požádali o změnu termínu ze soboty, protože by z různých důvodů nedokázali dát dohromady ani základní jedenáctku. Nedělá nám to tak velké problémy, tak jsme soupeři vyhověli. Jak jste již jistě četli zde, tak béčko minulý týden zvládlo svoji generálku v Mělčanech a je zdravě nažhaveno na první mistrák. Všichni jste srdečně zváni, přijďte podpořit naše borce.

Kdo by neměl fotbalu dost, může společně s naším prvním týmem vyjet na zápas do Rájce. Výkop zápasu bude v 15:30 v Rájci-Jestřebí. Áčko první mistrák hrálo minulý týden a dokázalo vyhrát (podrobnosti zde). Rájec překvapivě prohrál 2:0 ve Slavkově, ale o tom jsme se už 2x přesvědčili i my, že ve Slavkově uhrát body je velmi těžký úkol. Rájec je o jedno místo v tabulce před námi a má tříbodový náskok, ten se pokusíme v neděli smazat. Také na tomto zápase Vás rádi uvidíme a uslyšíme.

Dále Vás chceme pozvat na sledování nové fanouškovské stránky na Facebooku (https://www.facebook.com/SKBABICENADSVITAVOU/) , kde se pokusíme přidávat ty nejčerstvější informace před zápasem, nebo i během něj. 

Fotbalu zdar a Babickému zvláště.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.