Doma v sobotu se Slavkovem

11.05.2018 19:27

Pokud tento víkend budete chtít vidět v Babicích fotbal, musíte přijít už v sobotu, kde naše A-mužstvo sehraje veledůležitý zápas se Slavkovem. V jarní části soutěže jsme se nepotkali zrovna s velkolepou formou a také podle toho vypadá tabulka jara, kde s námi poslední místo sdílí Čebín a Vysočany.

Naštěstí jsme na podzim nahráli slušnou porci bodů a tak ještě nemusíme úplně propadat panice, ale je moc důležité toto domácí utkání zvládnout. Slavkov se v celkové tabulce nachází na posledním místě a my se budem snažit, aby tam zůstali i po tomto zápase.

Slavkovu  se v  prvních poločasech podařilo vstřelit o trochu více gólů oproti druhým poločasům v poměru 17:14, Slavkov inkasoval celkem 49 branek, rozdělení na první a druhý poločas to je 28:21, proto bude důležité na Slavkov vletět a tlačit se ke gólům hned v prvním poločase. Zatím se Slavkovu podařilo na venkovním hřišti vyhrát pouze jednou za celý ročník, k tomu přidali 4 remízy, celkem tedy získali 7 bodů venku, nám se podařilo venku získat 9 bodů za 3 výhry a zbylých 19 bodů jsme získali doma, je tedy jasné, že jsme silnější na domácím hřišti a musíme této výhody využít i v sobotu.

Zápas začíná v 16:30 příjďte nás podpořit a dát si dobré pivo.