9. kolo - Zbraslav

07.10.2014 17:24

Uzdravilo se nám pár marodů a tak jsme čekali, že budeme konečně na hřišti soupeře kousat. Náladu před zápasem nám nepokazila ani dlouhá cesta do Zbraslavi. To jsme ovšem ještě nevěděli, co nás čeká.

Sestava: Míček - Ševčík, Tulis, Ondrášek, Hynšt - Ondrášek, Doležal, Studený, Hruška - Kučera Martin, Dobeš Jakub

Střídající: Kučera Tomáš

V první minutě to ještě vypadalo dobře, jako první jsme měli roh my, potom měl roh soupeř a potom už měl soupeř všechno co chtěl. Ve 2. minutě po autovém vhazování - 1:0. O chvíli později po průniku po straně - 2:0. Když jsme si vypracovali nějaké šance, tak nás domácí vrátili ke dnu třetím gólem, hlavičkující útočník míč prodloužil jen do obličeje našeho obránce a míč šel do protipohybu brankáře - 3:0. 

Do druhé půle přišel na hřiště Tomáš Kučera za Hynšta, ale nic moc se nezměnilo. Domácí stále měli více ze hry a ihned to potvrdili dalším golem - 4:0. Snažili jsme se co to šlo, ale domácí brankář byl proti tomu, aby jsme se zapsali také do kolonky střelců. Nakonec to mohlo skončit ještě větším debaklem, ale Míček předvedl několik skvělých zákroků.

Zbraslav - Babice 4:0(3:0)

Branky:

Domácí nás vyučili, byli rychlejší a hlavně důraznější. Teď se musíme připravit na domácí zápas, přijedou Říčany!

 

Z webu soupeře:

Sestava: Buďa – Nováček, Kaláb, Vít J., Sedlák, Andrlík – Hort, Ristič, M. Hvězda – Sítař, Bednář

Střídali: Kudera, Podlaha

Ten, kdo viděl náš zápas s Modřicemi před týdnem a naše vystoupení o týden později asi nevěřil svým očím. Vše odstartoval M. Buďa, který si vzal slovo a tým povzbudil komentářem „do pátý minuty vedeme“. Následně se jeho předzvěst začala plnit i na hřišti. Po několika minutách hry se míč odrazil k nikým nehlídanému M. Hvězdovi a ten se trefil přesně pod břevno. Naši hráči pak další šanci korunovali opět gólem. Precizní centr J. Andrlíka usměrnil mezi tyče hlavou M. Sítař. Hosté byli z průběhu zápasu hodně opaření a zápas vypadal stejně jak před rokem v Babicích avšak v opačném gardu.Hosté zahrozili velkým závarem a vynikajícím zákrokem M. Budi. Když pak ale J. Hort převzal perfektně míč do běhu a naservíroval ho M. Hvězdovi, šlo se do kabin za stavu 3:0 pro domácí.

Domácí v aktivitě nepolevili a odměnou jim byla povedená akce M. Sítaře a jeho přesná střela k tyči 4:0. Zápas se následně dohrával. Domácí mohli navýšit skóre po akcích M. Sítaře a kličkách J. Horta, šance však zůstaly nevyužity.  Nutno podotknout, že hosté nebyli odevzdaným soupeřem, naši byli však oproti minulým zápasům velmi produktivní. Velkou měrou se na čistém kontu pak podílela celá obranná řada domácích, která byla schopna eliminovat útočné trio Babic.


 

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.