9. kolo - Svratka B

30.09.2018 11:51

Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt - Ondrášek, Hruška, Trávníček - Tajnai, Doležal - Kučera (Malíř)

Zápas jsme začali dobře, dařilo se nám odebírat soupeři míče a tvořit slibné šance. Problém nám dělal hlavně vysoko hrající brankář hostů, který nám sebral několik slibných úniků. Asi ve 20. minutě se řítil Tajnai sám na bránu, ale nedokázal obejít brankáře, od této chvíle se naše hra zhoršovala. Dostali jsem lacinou branku po rohovém kopu, který jsme si velice trapně sami zařídili. Do poločasu jsme hru trochu pozvedali, ale byla to slabota.

Druhou půli jsme se drali za vyrovnáním, ale branka pořád nepřicházela. Doležal jsem sám na brankáře, ale jeho střelu po zemi skvělým zákrokem zlikvidoval brankář hostí, který je mimochodem jednička Svratky A. Co jsme nedokázali my, tak dokázal soupeř, který odskočil po dotlačeném golu na rozdíl dvou branek. Vypadalo to s námi špatně, ale podařilo se nám velice rychle snížit, když se vytáhl stoper Ondráček a našel si na zadní tyči krásný centr Tajnaie. Bohužel vyrovnat se nám už nepodařilo, i když jsme měli několik velice dobrých šancí. Nutno podotknout, že hosté chodili do naší již úplně otevřené obrany a měli také několik tutovek. 

Babice - Svratka B 1:2 (0:1)
Branka:
Ondráček

Zápas nedohrál náš hrotový útočník Martin Kučera, který začal cítit bolest v operovaném koleni. Zatím nemáme podrobnější zprávy, ale předběžně to nevypadalo moc vesele.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode