9. kolo - Šlapanice "C"

07.10.2014 17:24

Přijeli jsme do Šlapanic, kde se nám snad nikdy nepodařilo uhrát nějaký body. Už před zápasem byla nálada mizerná, dva hráči vůbec nedorazili a dva dorazili rovnou z hospody. Takto se o čelo tabulky nebojuje. Domácí snadno zapomněli na to, že jsme jim zadarmo na hostování pustili dva naše hráče a připravili nám nepříjemné až nepřátelské prostředí.

Sestava: Buřík - Drahovzal, Kratochvíl, Lokaj, Kratochvíl - Ondrášek T., Černý, Knapek, Pospíšil - Hynšt, Papež

Střídající: 

Začátek zápasu byl jasně v rukou domácích, dobře kombinovali a míč nám moc nepůjčovali, nutno dodat, že jsme si za to mohli sami. Chyby v naší obraně se kupily a tak netrvalo dlouho a už jsme prohrávali - 1:0. Další gól do naší sítě padl o pár minut později a vypadalo to, že si odvezem pořádný příděl. Když se to sere, tak pořádně ve 20. minutě spadl neštěstně na hlavu Martin Černý a už nemohl dál v zápase pokračovat. Domácí byli dobře organizování a kombinace proti deseti jim nedělala problém. Do půlky jsme měli jedinou pořádnou šanci, Hynšt si vyměnil míč s Papežem, ale finální nahrávku na poslední chvíli upálil stoper domácích do břevna jejich branky. 

Do druhé půlky jsme nastoupili trochu odevzdaně, asi už nebyla síla něco změnit, rozhodčí neměl nad naším osudem slitování a vůbec nám nepomáhal, stále se hrálo na naší půlce, soupeř ovládal hru. Domácí ještě přidali tři kusy a tak jsme odjeli domů s celou rukavicou. 

Šlapanice "C" - Babice "B" 5:0(2:0)

Branky:

Doma teď přivítáme béčko Podolí. Musíme se lépe připravit a hlavně přestat chodit na zápasy vožralý.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.