9. kolo - Rajhrad B

30.09.2018 21:06

Sestava: Longauer - Procházka (72. Lokaj), Kubeš, Ševčík, Macháček - Černý (76. Stratil), Kropáček, Dobeš Jiří, Tajnai (80. John) - Hynšt (45. Hruška), Malíř (68. Sehnal)

Od první minuty velice tvrdý zápas, kde soupeř hrál opravdu za hranou a naše ofenzivní hráče to hodně bolelo. Lepší zprávou bylo, že jsme byli lepší na míči a dařilo se nám kombinovat. Ve finální části jsme byli ale zbytečně ustrašení a tak první šance dlouho nepřicházela. První branku vstřelil Mirek Malíř, který vytěžil z bojovnosti Jirky Macháčka, který vybojoval míč, potáhl a nahrál do vápna. Druhou branku přidal opět Malíř, tentokrát po pěkné akci z naší poloviny, sklepnutí od útočníka, dlouhý pas do strany na Martina Černého, který dává krásnou nahrávku Mirkovi a ten se ve vápně trefil znova. Do poločasu jsme neinkasovali branku a naši pohodu kazila jen opravdu surová hra domácích obránců, kteří se nebáli použít i pěsti.

Druhý poločas byl o něco klidnější, rychle jsme přidali třetí branku a byl to opět Malíř, který se položil na zadní tyči do pěkného centru Hrušky. Potom jsme začali střídat my i domácí a hra se dost kouskovala. Pořád jsme byli lepším mužstvem a tvořili si další šance. Domácí taky občas zahrozili, jednou dokonce trefili tyč. Naši poslední branku přidal velmi aktivně hrající John, který odehrál pouze 10 minut, ale stihl se dostat do několika slibných šancí. Branku vstřelil po dobrém napadání domácího brankáře, kterému sebral míč a dovedl ho do prázdné brány. 

Rajhrad B - Babice B 0:4 (0:2)
Branky:
3x Malíř, John

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.