9. kolo - Podolí B

16.10.2017 20:51

Brankář: Majerník
Obrana: Lokaj, Kubeš, Kheil
Záloha: Černý (23 minut), Dobeš Jiří, Kropáček, Sehnal (79 minut), Polášek
Útok: Beránek (75 minut), Procházka (66 minut)

Střídající: Macháček (23. minuta), John (66. minuta), Malíř (75. minuta), Buřík (79. minuta), Dvořáček, Hynšt
Absence: Penčák (práce), Eliáš (dlouhodobé zranění)

Pokud jsme chtěli zimovat na první příčce byla pro nás výhra jidiný výsledek, který bereme. Sestavu jsme měli dobrou, soupeř nemohl použít hráče z A-mužstva, jelikož se hrálo zároveň. Zápas měl od začátku slušné tempo, bohužel jako první jsme inkasovali my, po opět zbytečném faulu se hosté v 15. minutě prosadili hlavou po centru ze standartdky - 0:1. Naštěstí nás to nepoložilo a hráli jsme dál, v 25. minutě jsme vyrovnali krásnou střelou Jirky Dobeše, který z 20 metrů vymetl šibenici - 1:1. Za další 4 minuty bylo ještě veseleji, Kuba Procházka vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře nic moc střelou z 25 metrů a pozornost nebyla zase tak dobrá, míč se před brankáře procedil do brány - 2:1. Do konce poločasu se hrálo stále ve slušném tempu a šance si vypracovávala obě mužstva, branka ale do přestávky už nepadla.

Druhou půlku jsme začali nejlíp jak to šlo, hostující obránce si neporadil s lehkou nahrávkou v obraně a David Sehnal z prvního doteku posílá míč na zadní tyč - 3:1. Od tohoto momentu jsme byli lepším mužstvem, ale zase uděláme zbytečnou chybu v zadu, kterou soupeř velmi často potrestá. V 60. minutě ztráta, brejk a snížení - 3:2. Nic jsme nezabalili a hned jsme se jali do útoku, měli jsme několik tutových šancí, ale spalujem opravdu hodně. Klid nám přinesl až průnik Lukáše Beránka v 70. minutě, když se prodral do vápna a tvrdou ranou přímo do šibenice zvyšuje náš náskok - 4:2. Konečnou pojistku přinesl Kuba Krupáček, který si na vápně našel odražený míč a chytrou střelou na zadní tyč upravuje na konečných 5:2.

Babice B - Podolí B 5:2 (2:1)
Branky:
Dobeš Jiří, Procházka, Sehnal, Beránek, Kropáček

Zápas se nám povedl a můžeme se před posledním zápasem hřát na prvním místě. Bránit tuto pozici pojedeme v sobotu do Moutnic.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.