Záloha: Polášek, Kropáček, Dobeš Jiří, Buřík (52 minut), Černý
Útok: Dobeš Jakub (76 minut), Procházka

Střídající: Majerník (52. minuta), Hynšt (76. minuta)
Absence: John (svatba v rodině), Oller (pryč), Sehnal (výlet s mamkou), Macháček (oslava v rodině), Eliáš (dlouhodobé zranění achilovky), Tulis (nevím), Kozel (hokej), Tajnai (ví bůh)

Zápas začal ihned tutovkami na obou stranách, domácí ji nevyužili a my z protiútoku branku dali, Procházka sebral míč váhajícím obráncům a předložil jej do vápna Dobešovi, který se trefil přesně - 0:1. Dále se hrál pohledný fotbal a obě mužstva měla šance, ale my jsme byli o trochu lepší. V 11. minutě jsme navýšili náskok, k odraženému míči ve vápně se dostal Procházka, z boku šel na bránu a překvapil brankáře na zadní tyčku - 0:2. V 17. minutě bylo ještě veseleji, přenesený centr z naší levé strany a z pravé vystřelil Polášek, míč tečoval ještě o obránce a zapadl do brány - 0:3. Měli jsme další šance, ale najednou se nám nedařilo proměnit. Nedá se říct, že by jsme vypadli z role, domácí měli náznaky dobrých šancí po celý poločas, zápas nebyl jednoznačný tak jak výsledek, ale najednou začali domácí trestat. Po našem zbytečném faulu za hranicí vápna, se z přímého kopu trefili domácí přesně - 1:3. Od snížení jsme měli několik opravdu tutových šancí, ale buď to chytl výborný brankář domácích, nebo jsme byli nepřesní. A taky přišel trest do šatny, v 43. minutě po našem rohu se domácí hnali do přečíslení a dokázali snížit na rozdíl jedné branky tečovanou střelou z velkého vápna, Penčák byl bezmocný - 2:3.

Druhý poločas se opakoval scénář z prvního, jsme lepší, máme šance. Tentokrát jsme už o něco lépe bránili, sice se nám daří občas vymyslet opravdu hloupu ztrátu, ale už jsme bránili důsledněji. Kuba Dobeš si dokázal vytvořit několik tutových šancí, ale brankář domácích ho vždy vychytal a stal se tak hvězdou domácího týmu. Dařilo se nám přehrávat domácí na středu hřiště a útočit po stranách, měli jsme hodně dobrých akcí po křídlech. Uklidňující branku se nám podařilo vsítit až v 84. minutě, kdy se trefil hrající trenér Hynšt, nahrál míč do křídla Černému, ten obešel obránce a vrátil mu zpět do vápna, kde se střela vešla pod horní tyč - 2:4. Poté jsme domácí nechali zahrávat sérii trestných kopů po našich zbytečných faulech, ale podařilo se nám to ubránit. V 89. minutě se prosadil hlavou Dvořáček, který byl na poslední minuty přesunut do útoku, v poklidu uklidil do sítě krásný centr Procházky a to by poslední gól zápasu.

Újezd B - Babice B 2:5 (2:3)
Branky:
Dobeš Jakub, Procházka, Polášek, Hynšt, Dvořáček

Bojovalo se celý zápas a byli jsme lepším mužstvem, proto jsme taky zaslouženě vyhráli. Šance jsme měli opět na tři zápasy. Teď nás bude čekat nejdůležitější zápas podzimu doma s Podolím B.