8. kolo - Soběšice

23.09.2018 08:15

Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt - Trávníček, Hruška, Ondrášek (Pokruta) - Tajnai (Malíř), Doležal - Kučera

Pěkné utkání o čelo I.B, tento dojem pokazil jen hlavní sudí, který byl totálně mimo a sám nevěděl co píská. První poločas byla oťukávaná, domácí trochu více drželi míč, ale nedařilo se jim překonat naši takticky velice dobře hrající obranu. My jsme hrozili po brejcích, kde nám trochu vázla finálka. První půle skončila bez gólu, ale obě mužstva měla pár náznaků gólových šancí.

Druhý poločas jsme se více tlačili do útoku s měli sérii rohových kopů, bohužel jsme se nedokázali prosadit. V 58. minutě měl být jasně vyloučen hráč domácích (Králíček Ivo) když byl frustrovaný z neodpískaných faulů a úmyslně zezadu obouma nohama zajel do našeho útočníka, že za tuto surovou hru stačí žlutá karta si myslel jen hlavní chlapec pan rozhodčí. Naši zlobu utlumil fakt, že jsme se z tohoto trestnaku prosadili, sice standartka z 40 metrů, ale Doležal krásně nacentroval k zadní tyči, kde Kučera jen míč usměrnil k tyči - 0:1. Domácí okamžitě zareagovali a trenér Macík se poslal na hřiště, stoupnul na útok a začal řádit. V 76. minutě to byl právě on kdo vyrovnal skore, dostal ve vápně kousek prostoru navíc, otočil se a po zemi na zadní tyč uklízí míč - 1:1. Do konce se ještě bojovalo o výhru, tu měl na kopačce Kučera, ale stoper domácích mu na poslední chvilku střelu střečoval na roh. Za domácí mohl utkání otočit Macík, který ovšem střílel těsně vedle. Bod obě mužstva berou.

Soběsice - Babice 1:1 (0:0)