8. kolo - Slavkov

24.09.2017 11:40

Brankář: Rous
Obrana: Ševčík, Studený, Ondráček, Hynšt
Záloha: Starý, Doležal, Hruška, Ondrášek
Útok: Malíř (65 minut), Trávníček (86. minut)

Střídající: Kubeš (65. minuta), Procházka (86. minuta)
Absence: Míček (zranění), Pokruta (červená karta), Kheil (práce), Beránek (práce), Dobeš Jakub (zranění), Tulis (neomluvná neúčast)

První poločas se nám vůbec nepovedl, velké chyby v obraně a v útoku vždy něco chybělo. Darovali jsme domácím tři góly, sice se nám na první branku podařilo odpovědět, ale to bylo všechno. Měli jsme pár závarů po rozích, ale jinak nic moc z naší strany. Domácí zadarmo přišli ke třem brankám a tak se jim hrálo mnohem lépe a uvolněně.

Těžký terén nedovoloval moc pohledné kombinace, ale i tak jsme byli techničtější než domácí, ti však svojí bojovností a nasazením dokázali výsledek ubránit. Do plné obrany jsme sice bušili celý druhý poločas, ale chybělo nám trochu štěstíčka, aby tam něco spadlo. Minule jsme trochu štěstí měli, dnes ne. Domácí šli výhře trochu více naproti. Musíme se poučit a příští zápas zahrát lépe od prvních minut. Nejslabším článkem na hřišti byl hlavní rozhodčí, který zápas vůbec nezvládl, otáčel fauly na obě strany, neuděloval karty, zatím do krajské soutěže nedozrál.

Slavkov - Babice 3:1 (3:1)
Branka:
Doležal

Celkově jsme neodehráli špatné utkání, ale hrubé chyby nás dostali hodně dolů a štěstíčko se přiklonilo k soupeři. I takové zápasy jsou, díky příznivým výsledkům ostatních mužstev jsme zůstali na druhém místě tabulky. Teď nás přijedou vyzkoušet Křenovice.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.