8. kolo - Šlapanice B

24.09.2018 07:07

Sestava: Hynšt - Procházka (John), Ševčík, Kubeš, Macháček - Černý, Kropáček, Pokruta (Tajnai), Sehnal (Stratil) - Polášek (Ondrášek), Dobeš Jiří.

Další těžké utkání našeho béčka, tentokrát jsme se museli obejít bez brankáře a tak post golmana vzal hráč z pole. Utkání bylo vyrovnané, hosté techničtější a dostávají se na dostřel naší branky, kterou i několikrát nebezpečně ohrozí. My bohužel kombinujem dobře jen okolo poloviny hřiště, nedostanem se ani k zakončení. V 27. minutě došlo k sérii nesprávně vyhodnocených situací a inkasujem branku, největší část viny nese právě náš "brankář", který nejistě vyběhnul a nechal se předskočit útočníkem hostů. Před poločasem přišla horší rána, když se po nepříjemném pádu zranil Lukáš Pokruta a musel okamžite střídat. Do konce poločasu jsme branku hostů neohrozili, ale ani jsme neinkasovali další branku.

V druhé půli jsme hru oživili, když do útoku přišel Ondrášek. Náš výkon se zlepšoval, hosté vystřídali klíčové hráče, kteří patrně již měli v nohách zápas A mužstva. Naše převaha se stupňovala, ale nedařilo se nám prosadit. Toho jsme se dočkali až minutu před koncem, když do vápna šla krásná průnikovka od Macháčka, kterou poslal na zadní tyč Jirka Dobeš, tam si míč našel Tajnai a z blízkosti propálil brankáře. Druhý poločas jsme v obraně hráli dobře, záskok za brankáře už také nevymyslel žádnou minelu a tak zaslouženě bereme bod.

Babice B - Šlapanice B 1:1 (0:1)
Branka:
Tajnai Daniel

Konečně jsme bodovali proti kvalitnímu soupeři a je od čeho se odpíchnout. Bohužel Lukáš Pokruta má nalomenou klíční kost a bude nám několik týdnů chybět.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.