8.kolo - Rajhrad

30.09.2020 22:11

Sestava: Burianek.T - Kozel, Ševčík, Studený, Malíř ml. - Konečný (56' Houdek), Macháček, Kropáček, Polášek (88' Burianek O.) - Sehnal, Dvorský

Hodnocení zápasu by se dalo rozdělit na dvě části. Obrana odehrála solidní utkání, obzvláště skvěle zachytal mladý Burianek, který nás několikrát fantastickým způsobem zachránil. Soupeř si sice vypracoval několik šancí, ze strany naší defenzivy ale nedocházelo k žádným hrubým chybám.

Ofenzivně jsme byli naprosto jaloví a krom stoprocentní šance ze začátku zápasu, ve které neuspěl Sehnal a asi dvou nadějných okamžiků v posledních minutách zápasu, jsme dopředu prakticky neexistovali. Záloha a útok si pomalu nedokázali dvakrát za sebou přesně přihrát a dle předvedené hry směrem vpřed jsme vypadali jako tým, který nemá ani na čtvrtou třídu. Z prozatím osmi odehraných utkání jsme už popáté vyšli střelecky naprázdno, což je trestuhodné. Pokud budeme i nadále hrát podobným způsobem, naše setrvání v soutěži je naprosto závislé na útočné pomoci z áčka, protože z kádru béčka na soutěž opravdu útočně nemáme, alespoň dle toho, co jsme zatím předvedli.

Na závěr opet něco pozitivního - stále jsou v tabulce pod námi čtyři týmy, se všemi ještě na podzim hrajeme. Pokud ve vzájemných zápasech uspějeme, vyhrabeme se z nejhoršího a situace bude opět poklidná. Příští týdny ukáží.

RAFK - Babice 0:0 (0:0)

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.