26.09.2016 09:32

Sestava:

Brankář: Petr Míček
Obrana: Richard Ševčík, Roman Ondráček, Jiří Studený, Petr Kheil (82 minut)
Záloha: Kuba Kropáček (80. minut), Lukáš Pokruta, Pepa Doležal, Jiří Ondrášek (74 minut)
Útok: Jakub Dobeš (87 minut), Zdeněk Hruška

Střídající: Lukáš Beránek (74. minuta), Mirek Malíř (80. minuta), Robin Hynšt (82. minuta), Jiří Dobeš (87. minuta), Martin Kubeš

Před soupeřem z Rájce jsme měli respekt a tak jsme hráli dost od zadu a spoléhali na brejky. Hosté výborně kombinovali na své polovině, ale ve předu už jim to tak lehce nešlo, i přes to zahrávali několik nebezpečných standartních situací z okolí velkého vápna, u většiny dokázali hosté vyhrát hlavičkový souboj, ale Míček byl vždy připraven. To co jsme plánovali se povedlo, v 9. minutě vyšel brejk, Jakub Dobeš se urval, jednoho beka vyhouslil, druhého odmítl a po zemi k tyči otevírá skóre - 1:0. Sice jsme hráli hodně defenzivně, ale rychlý přechod do útoku se nám dařil a soupeř s ním měl problémy a několikrát museli zastavovat za cenu faulu. Do poločasu už další gól nepadl.

V druhé půli se opakoval scénář z prvního poločasu. Hosté výborně kombinují v obraně, ale ve předu nic extra nevymyslí, a po ztrátách se my ženeme vpřed. V 60. minutě dal svoji druhou branku v zápase Dobeš, Lukáš Pokruta ho vyslal do samostatného úniku a Jakub opět po zemi pod brankářem zvyšuje naše vedení - 2:0. O pět minut později je ještě veseleji, hostující brankář náš přímák jen vyráží a Pepa Doležal svým 400. gólem za Babické A-mužstvo zvyšuje na 3:0. Za dalších 10 minut se dočkal i Hruška a zvyšuje na 4:0. Pátý gól přidal hned po svém příchodu na hřiště Mirek Malíř, vyslal do lajny také střídajícího Beránka, ten přes vápno nahrává Dobešovi, který už mohl zakončovat, ale vybízí zpět na penaltu ke gólu Malíře, který se konečně nemýlí a navyšuje na bůra.

Babice - Rájec 5:0 (1:0)

Branky: 9. Dobeš Jakub, 60. Dobeš Jakub, 65. Doležal Josef, 76. Hruška Zdeněk, 81. Malíř Miroslav