8. kolo - Moutnice

07.10.2014 11:50
 

Druhý domácí zápas v řadě a pořád jsme nebyli kompletní. Doležal s Hruškem seděli pouze na lavečce náhradníků a Tomáš Kučera v publiku. Dále jsme pořád nemohli počítat s Petrem Kheilem, který je dlouhodobě nemocný a Martinem Kubešem, který je pracovně mimo republiku. 

Sestava: Míček - Ševčík, Ondrášek, Studený, Hynšt - Ondrášek, Dobeš Jakub, Dobeš Jiří, Kratochvíl Jan - Kučera Martin, Papež Jan.

Střídající: Doležal, Hruška, Černý

V první půli bylo jasně vidět, že Moutnice přijela mnohem lépe připravena než minulý týden Zakřany. Naše nasazení nebylo 100% a hosné dost snadno pronikali do našeho vápna. Ve středu hřiště jsme snad ani nehráli, nákopy dopředu neměli oči a tak jsme mohli být rádi, že jsme šli do kabin pouze za stavu 0:2.

Do druhé půle naskočili oba ne scela uzdravení marodi z lavečky a bylo to poznat. Ihned jsme převzali iniciativu a vytvářeli si šance. Po trestném kopu Doležala, před brankářem uhnul Hruška a bylo sníženo - 1:2. Stále jsme pokračovali v kvalitní hře a náš tlak trval. Hruška na vápně šel do soubojů důrazně a donutil hostující obránce vstřelit si vlastní gól - 2:2. Moutnice se moc nedostávala do našeho vápna a my stále tlačili. Vytoužený vedoucí gol nepřicházel a blížila se devadesátá minuta. Když jsme nedali gola my, tak se ukázal soupeř. Propadli jsme na jedné straně obrany a hosné nacentrovali míč do vápna, kde se elitní útočník hostů snažil zakončovat z voleje, udělal to tak "šikovně", že si nastřelil míč do své ruky, odkud putoval k jeho spoluhráči a ten se trefil přímo k tyči - 2:3. Už se nic nestalo a tak jsme doma poprvé padli.

Babice - Moutnice 2:3(0:2)

Branky: Doležal, vlastní

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.