8. kolo - Bohdalice

30.09.2020 21:58

Sestava: Míček - Beránek, Hruška, Ondráček, Nožička - Dvorský (56' Hynšt), Kropáček (72' Ondrášek), Pokruta, Trávníček - Kučera, Dobeš (45' Sehnal)

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, který nepřinesl žádnou branku ani velké množství šancí. Pro budoucí průběh zápasu bylo velice důležité nešťastné zranění Dobeše, který musel ve 45. minutě ze zdravotních důvodů odstoupit poté, co byl trefen do oblasti pravého boku kolenem (statného) padajícího hráče Bohadlic, který ho ještě přilehnul. K vážnějšímu zranění naštěstí dle dostupných informací nedošlo a jedno z našich hlavních útočných es nebude mít ze střetu vážnější následky a jeho start v dalších zápasech nebude tímto nešťastným incidentem ohrožen.

Na začátku druhého poločasu se soupeř dostal do vedení, které nám však v 63. minutě vrátil pohotovou přízemní střelou střídající Hynšt.  V 82. minutě se bohužel soupeř po standardní situaci dostal do vedení a v 93. minutě přidal definitivní pojistku z pokutového kopu. Bohdalice nás v druhém poločase herně přehráli a lépe dokázali využít své šance, což ve výsledku rozhodlo.

Babice - Bohdalice 1:3 (0:0)

Branka: Hynšt (Nožička)

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode