7. KOLO - ZBRASLAV

21.09.2015 20:20

V 7. kole jsme zavítali na hřiště zatím bezkonkurenční Zbraslavi. Už před zápasem jsme zjistili, že naše golmánská jednička není zcela fit a do branky se postavil náš nahradní golman Petr Knapek, který už na jaře dokázal, že navzdory svému věku skáče pořád jako laňka.

 
Sestava: Knapek - Novohradský, Ondráček, Studený, Hynšt - Kropáček, Pokruta, Hruška, Pospíšil - Dobeš, Doležal
 
Střídající: Černý, Eliáš, Ševčík, Kučera Tomáš
 
Utkání začalo v dobrém tempu a obě můžstva bojovala o každý kus hřiště. Po 20 minutách hry se do první příležitosti dostal domácí Sitař, když po dobré nahrávce na vápno, přestřelil. Poté přišel šok, když se zranil Petr Knapek a do branky musel Jiří Novohradský. Obrana včetně záložníků bránila velice poctivě a kromě přímého kopu, který Novohradský skvěle vyrazil jsme domácí k další šanci v prvním poločase nepustili.
 
Druhá půlka začala jako ta první. Hosté měli uzemní převahu, ale mohli jsme to být my, kdo by šli do vedení, když jsme šli sami na golmana. Bohužel neúspěšně. O pár minut později jsme opět zahrozili, když se Doležal dostal k hlavičce, ale mířil vedle. Poté přišel tlak od domácích, kteří si vytvořili 100% golovku, ale domácí Sitař nedokázal z bezprostřední blízkosti usměrnit míč do branky. V závěru utkání jsme nedokázali na zadní tyči uhlídat domácího hráče, ten naštěstí mířil těsně nad a tak jsme domů odjeli s velice cenným bodem.
 
Zbraslav - Babice "A" 0:0 (0:0)
branky:
 
Těžké utkání ve kterém jsme fotbalově nedominovali, nicméně poctivou hrou dozadu jsme si odvezli bod. Nutno říci, že obě mužstva hráli tvrdě, ale né zákeřně a tak by to mělo vypadat. Příští týden doma přivítáme Říčany.
 
Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode