7. kolo - Vin. Šumice

16.09.2018 13:54

Sestava: Míček - Ševčík, Lokaj (John), Kubeš, Macháček - Černý, Pokruta, Kropáček, Sehnal - Polášek (Malíř), Tajnai

Vyrovnaný zápas, kdy v první půli máme několikrát možnost jít sami na brankáře, ale nesmyslně zpomalujeme hru a dáváme šanci obráncům. Domácí si vytváří malé náznaky šancí a celkově jsou fotbalovější. Kdyby jsme dotáhli trochu kvality do finální části a hry v soupeřově vápně, tak musíme vyhrát, ale bohužel moc nám to chybí. Domácí se prosadili šatňákem z rohu, kdy naše obrana tragicky podběhla balon v malém vápně a ten spadl na jednoho z hráčů Šumic - 1:0. V druhé půli máme malé náznaky také, ale 100% šanci asi nemáme. Před koncem si dáváme vlastní gól, po sérii odrazů v našem vápně, kterému teda předcházel jasný ofsajd domácího hráče. Opět se potvrdilo, že góla prostě dá neumíme. Musí se potréovat a bojovat dál.

Vin. Šumice - Babice B 2:0 (1:0)