7. kolo - VILÉMOVICE

19.09.2016 09:28

Sestava:

Brankář: Petr Míček
Obrana: Richard Ševčík, Roman Ondráček, Jiří Studený, Petr Kheil (81 minut)
Záloha: Kuba Kropáček (83 minut), Pepa Doležal, Lukáš Pokruta, Jiří Ondrášek (76 minut)
Útok: Zdeněk Hruška, Jakub Dobeš (74 minut)

Střídající: Lukáš Beránek (74. minuta), Mirek Malíř (76. minuta), Robin Hynšt (81. minuta), Jiří Dobeš (83. minuta)
Absence: Martin Kubeš (poranění kotníku)

Zápas jsme začali výborně, od první minuty jsme domácí tlačili a cpali se do zakončení. To gradovalo v 5. minutě, kdy domácí golman podrazil Kubu Dobeše a kopala se penalta. Míč si suveréně vzal Zdeněk Hruška, ale bohužel slabou střelou doprostřed brány brankáře Vilémovic nepřekvapil. Náš tlak pokračoval a měli jsme další dobré příležitosti ke skórování, ale našim hlavičkám chyběl vždy kousek. Ve 22. minutě jsme se prosadili po rohu, kdy Pepa Doležal hlavou prodloužil a ve skumáži před brankou se zorientoval nejlépe Kuba Dobeš a dostává nás do vedení - 0:1. Domácí se dostávali do šancí po odvážných kličkách na středu hřiště a následných rohových kopech. S rohy jsme měli opravdu problémy a u žádného jsme si nebyli jistí. Do poločasu jsme měli ještě několik slušných šancí, ale žádnou jsme nevyužili.

V druhé půli jsme do hry dostali ještě trochu víc klidu a pěkně jsme kombinovali. V 56. vstřelil Kuba Dobeš svůj druhý gól v zápase, kdy ho krásnou nahrávkou do vápna našel Lukáš Pokruta. V 63. se scénář opakoval, Lukáš dost podobnou nahrávkou nachází Pepu Doležala, ten zpracuje pěknou kličkou do středu se zbaví obránce a uklízí do brány - 0:3. Od 70. jsme začali začali chystat střídání a postupně na hřiště pustili 4 náhradníky, což s naší hrou trochu zamávalo a pustili jsme domácí do hry. V 83. minutě se Vilémovicím podařilo snížit po rohovém kopu, kde se míč několikrát odrazil až se dostal za Míčkova záda - 1:3. Další gól už jsme nedostali a ani po brejcích žádný nepřidali a tak zápas skončil 1:3.

Vilémovice - Babice 1:3 (0:1)
Branky:
 2x Dobeš Jakub, Doležal Josef

Teď nás čeká série dvou těžkých zápasů, doma Rájec a na Start. Každý bod z těchto zápasů bude velice cenný. Je potřeba se dobře připravit.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.