Obrana: Eliáš, Lokaj, Kubeš, Procházka (45 minut)
Záložník: Polášek, Dobeš Jiří (51 minut), Macháček, Černý (72 minut)
Útok: Dobeš Jakub, Sehnal

Střídající: Dvořáček (45. minuta), John (61. minuta), Buřík (72. minuta)
Absence: Tulis, Majerník, Kozel, Oller, Kropáček

Zase ty prokleté Pozořice, s tímto soupeřem se nám dlouhodobě nedaří. Tentokrát jsme nezačali špatně, měli jsme více ze hry a v 10. minutě jsme se dostli do vedení po střele Martina Černého. Soupeř nám dal dvě varování a v 26. minutě už vyrovnal. Na tento gól se nám podařilo ihned odpovědět, když Sehnal ve vápně přiklep Dobešovi a ten brankáře prostřelil. Ovšem potom jsme dost vypadli z role, nedařilo se nám podržet míč a zbytečně jsme ztráceli. Což bylo potrestáno hned 2x. V 30. minutě po centru z z naší pravé strany se prosadil útočník domácích hlavou a v 38. minutě po rohu se prosadil vysoký obránce. Poločas 3:2 pro domácí.

Druhý poločas jsme si vytvořili trochu optický tlak, ale nepodařilo se nám vstřelit branku. Navíc se zranil Jirka Dobeš, který musel hned po poločase střídat a potom i Radek Eliáš, který si opět přetrh achilovku.

Pozořice B - Babice B 3:2 (3:2)
Branky:
Černý, Dobeš Jakub

Opět se nám nepodařilo Pozořice přehrát a navíc máme dva zraněné hráče. Zápas pískal rozhodčí z krajské soutěže a počínal si opravdu dobře, toto se často ve IV. třídě nevidí. Výkop zápasu byl 12:30 a v desáté minutě zápasu bylo na hřišti asi 8 diváků a to byla polovina od nás.
Musíme přes týden potrénovat a do Újezda jet připravení.