7. kolo - Čebín

22.09.2020 12:44

Sestava: Míček - Beránek, Ondráček, Hruška, Nožička - Trávníček, Kropáček, Pokruta, Dvorský (85' Ševčík) - Kučera (72' Sehnal), Dobeš

V prvním poločase jsme se dostali už ve 12. minutě do vedení, když Dobeš šikovně nasměroval Pokrutův centr za záda soupeřova brankáře. Čebín byl během prvního poločasu nepříjemný a několikrát zahrozil ze standardních situací (po jednom přímém kopu se mu podařilo trefit břevno, několikrát nás navíc podržel skvěle chytající Míček). V první pětačtyřicetiminutovce se hrál vyrovaný fotbal s několika šancemi na obou stranách a do kabin jsme šli s těsným jednobrankovým vedením.

Do druhého poločasu jsme vstoupili jako lepší tým a v 67. minutě se nám podařilo navýšit náskok, když Dobeš skvěle zužitkoval přihrávku od Kučery. Ve druhém poločase jsme byly po vetšinu času lepším týmem a dařilo se nám nepouštět soupeře do větších šancí. Poslední hřebíček do čebínské rakve jsme zatloukli těsně před koncem po závaru ve vápně soupeře, když míč z bezprostřední blízkosti uklidil do branky nikým nehlídaný Sehnal. 

Čebín - Babice 0:3 (0:1)

Branky: Dobeš (Pokruta), Dobeš (Kučera), Sehnal

V Čebíně jsme zaslouženě vyhráli, i když celkový výsledek je možná pro soupeře až příliš krutý, protože obzvláště v prvním poločase byl místy opravdu nebezpečný a rozhodčí mu nejspíše upřel regulérní pokutový kop.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.