6. kolo - Žabčice

13.09.2020 21:53

Sestava: Brzobohatý - Konečný st. , Kratochvíl, Ševčík, Macháček - Houdek, Sehnal, Kropáček, Poláček - Dvorský, Černý

Střídající: Konečný ml., John

Zápas jsme začali drtivou dvacetiminutovou převahou, která vyústila v několik zajímavých střel zpoza vápna a neproměněnou tutovku. Soupeř v prvním poločase příliš nehrozil, nám se však dlouho nedařilo z převahy něco vytěžit. Vše se změnilo těsně před poločasem, kdy Kropáček vybojoval míč a poslal kolmici na Dvorského, který nedal brankaři sebemenší šanci a pěknou přízemní střelou zakončil. Do kabin jsme šlli s jednobrankovým vedením.

Ve druhém poločase se průběh hry srovnal a soupeř po naší chybě dokázal vyrovnat. V 60. minutě jsme se opět dostali do vedení, když si brankář soupeře školácky srazil za svá záda centr Dvorského z přímého kopu z hlouby pole. V 75. a 79. mintě jsme však bohužel o slibně rozjetý zápas přišli, když jsme po chybách v obraně dvakrát zbytečně inkasovali. Do konečného hvizdu se nám už soupeře ohrozit nepodařilo, v Žabčicích jsme tedy prohráli 2:3.

Žabčice - Babice 3:2 (0:1)

Branky: Dvorský (Kropáček), Dvorský

Ze zápasu bohužel odjíždíme s prázdnou, což je vzhledem k průběhu a předvedené hře v určitých pasážích opravdu škoda. Minulý týden se nám podařilo vyhrát už takřka prohraný zápas s Ochozí, tentokrát jsme po nadějně rozjetém zápasu skončili bez bodů, v tom spočívá krása a krutost fotbalu.

 

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.