6. KOLO - VEV. BÍTÝŠKA

15.09.2015 13:56

Tak jako pokaždé doma, jsme hráli v neděli odpoledne. Tentokrát jsme se museli poprvé obejít bez více hráčů. Martin Kubeš odjel pracovně do zahraničí, Lukáš Pokruta odjel do zahraničí dovolenkovat, a v neposlední řadě jsme nemohli počítat s Martinem Kučerou a Jirkou Dobešem, kteří jsou zranění. Do základu se tak postavili 4 hráči, kteří museli již v sobotu hrát za béčko.

Sestava: Míček - Ševčík, Kheil, Ondráček, Hynšt - Kropáček, Studený, Doležal, Novohradský (80 minut) - Hruška, Dobeš Jakub.

Střídající: Pospíšil (80. minuta)

Od prvních minut to byl vyrovnaný zápas, hodně se bránilo a nikdo nechtěl udělat chybu. Ze začátku zápasu se jako lepším týmem jevili hosté, měli více ze hry, kopali více rohů. Žádná větší šance se neurodila a bojovalo se spíše o území. Potom domácí vystrčili růžky a vytvořili si loženku, po krásné kombinaci Hruška Dobeš první zmiňovaný šel sám na brankáře hostí, překonat ho ale nedokázal. Hosté hráli po větru a tak několikrát překvapili domácí obranu dlouhým nákopem, párkrát z toho byl nebezpečný centr ze strany, jindy zase pomezní odmával ofside, ale jednou se to hostům povedlo a vytáhlý útočník pelášil sám na Míčka, svoji střelu umístil vedle. Do konce poločasu bylo ještě několik pološancí na obou stranách, ale žádná jasná gólová příležitost. Domácí ač hráli proti větru, většinu útoku zakládali vzduchem, což neslavilo žádný úspěch. Celkově byli hosté v první půlce nebezpečnější.

Do druhé půle se otočili strany a domácí hnal vítr do zad. Opakoval se podobný scénář jako v první půli, nákopy a nepřesnosti. Oba týmy dobře bránili a tak bylo těžké něco vytvořit. Hosté hrozili z dlouhých outových vhazování, domácí to zkoušeli z poza vápna, ale ani jedna strategie nekončila gólem. Celkový pohled zněl jasně, je to remízový zápas. Domácí v druhé půli přidali a trochu více dostali míč na zem. Hosté si udrželi slušný herní projev z první půlky. Obě mužstva měla příležitost přehoupnout výhru na svoji stranu, ale nestalo se tak. Remíza je spravedlivá.  

Babice - Vev. Bítýška 0:0

Bítýška přijela výborně připravená a když bude pokračovat v těchto výkonech, jistě bude atakovat čelo tabulky.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.