6. kolo - SLAVKOV

13.09.2016 14:09

Sestava:

Brankář: Petr Míček
Obrana: Richard Ševčík (69 minut), Roman Ondráček, Martin Kubeš (83 minuta), Petr Kheil (82 minut)
Záloha: Kuba Kropáček, Lukáš Pokruta, Jiří Studený, Jiří Ondrášek
Útok: Zdeněk Hruška (89 minut), Pepa Doležal

Střídající: Lukáš Beránek (69. minuta), Robin Hynšt (82. minuta), Mirek Malíř (83. minuta), Martin Černý (89. minuta)
Absence: Jakub Dobeš, Jiří Dobeš (oba si dovolenkují)

Po celou většinu zápasu jsme byli lepším týmem, dělali jsme méně chyb než soupeř a dokázali jsme využít šance. Po prvním poločase jsme vedli 1:0, to nebylo moc jisté vedení, ale hned na úvod druhého poločasu jsme dali další branku. Komplikace přišla v 76. minutě, kdy hosté ze Slavkova dali kontaktní branku, ale naštěstí nás hned o dvě minuty později uklidnil svou druhou brankou v zápase Hruška - 3:1. V 86. minutě Hruška dokončuje hattrick - 4:1. Minutu před koncem ještě upravili hosté ještě výsledek na 4:2.

Babice - Slavkov 4:2 (1:0)

Branky: 3x Hruška, Ondrášek

Tato výhra nás vyhoupla na 4. místo v tabulce, v dalším kole jedeme do Vílemovic, které jsou na posledním místě, ale i tak nás tam nečeká nic lehkého. Chtělo by to prodloužit vítěznou šňůru.