6. kolo - POZOŘICE B

26.09.2016 09:38

Sestava

Brankář: Jara Brož
Obrana: Radek Eliáš, Jiří Dobeš, Petr Lokaj, Jakub Dvořáček
Záloha: David Sehnal, Robin Hynšt, Ondra Rous, Danda Tajnai
Útok: Zdeněk Hruška (58 minut), David Rýznar

Střídající: Lukáš Beránek (58. minuta)

Nechali jsme si vnutit hru domácích a to byla škoda, chodící fotbal s nahrávkami vyhovoval zkušeným hráčům Pozořic. Od první minuty si vytvářeli tutové šance, podařilo se jim jich několik neproměnit a tak jsme uděřili z prvního útoku my. Za pět minut už vedeme o dvě branky, když zvýšil z trestného kopu Rous. Ovšem domácí měli pořád více ze hry a tvořili si šance, také proto do poločasu vyrovnali.

V druhé půli se nám podařilo eliminovat obrovskou převahu domácích na středu hřiště a hrál se vcelku vyrovnaný souboj. V 60. minutě strhnuli domácí vedení na svoji stranu, ale na to se nám podařilo odpovědět po rohovém kopu. V 78. minutě dali domácí čtvrtý gól a po tom už jsme nedokázali nic, měli jsme jen jednoho střídajícího a v závěru jsme odešli fyzicky. Zápas byl plný faulů z obou stran a rozhodčí neuděloval žluté karty, tak se mohlo směle faulovat pořád dál, což v závěru limitovalo hlavně nás, když jsme potřebovali vyrovnat.

Pozořice B - Babice B 4:3 (2:2)
Branky: 26. Sehnal David (vl.), 33. Nezval Vlastimil, 60. Malecha Roman, 78. Šír David - 7. Sehnal David, 12. Rous Ondřej, 73. Hynšt Robin

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.