Brankář: Penčák
Obrana: Tulis, Eliáš, Lokaj, Procházka (75 minut)
Záloha: Černý (70 minut), Macháček (65 minut), Kropáček, Polášek (45 minut)
Útok: Dobeš Jiří, Sehnal

Střídající: Malíř (45. minuta), Buřík (65. minuta), Ševčík R. (70. minuta), Hruška (75. minuta)
Absence: Majerník (svatba), John (dovolená), Oller (nemoc), Kozel (únava), Dobeš Jakub (škola), Dvořáček (byl pryč)

Popis gólů:
0:1 (8. minuta) - Zbytečně z frustrace po neodpísaných faulech na nás uděláme standartku u naší šestnáctky, Ctiborovi míč vypadne a hráč hostí pohodlně doráží.
1:1 (46. minuta) - Kropáček vyšle Martina Černého, který byl hodně na hraně ofsajdu a proměnil svůj nájezd.
2:1 (52. minuta) - Kropáček krásně kopně prudký roh na první tyč, kde nás Jiří Dobeš dostává do vedení.
2:2 (70. minuta) - Po závar v našem vápně a neodkopnutí míče se poodráží míč až k hráči hostů, který prostřelí všechno.
3:2 (75. minuta) - Dlouhý aut Kropáčka, Malíř hlavou prodlužuje a na zadní tyči se zjevil pravý obránce Ševčík, který uklízí do prádné brány.
4:2 (76. minuta) - Hruška napadáním obere o míč stopera hostí a rychlým zakončením k tyči z dálky zaskočil brankáře, který se chystal na samostatný nájezd.
5:2 (79. minuta) - Pěkná nahrávka k vápnu, kde Malíř tvrdou ranou k tyči zvyšuje.
6:2 (84. minuta) - Hruška dlouhou nahrávkou po lajně vyslal Jirku Dobeše, který šel od půlky úplně sám trochu ze strany, volil střelu na první tyč a golman hostů se ani nehnul.
7:2 (87. minuta) - Odražený míč do strany, odkud jsme dali prudký cent do vápna a na zadní tyči si míč našel Tulis, který uklidil v krkolomné pozici do brány.

Celý zápas máme převahu, dobře kombinujem, ale chybí nám přesnost v koncovce, buď úplně přestřelíme, nebo jen golmanovi do rukavic. Na tomto je potřeba hodně zapracovat. Obrana tentokrát udělala zbytečně moc chyb, na to jak málo útočných akcí soupeř měl. Zápas byl zbytečně zdramatizovaný vyrovnáním v 70. minutě, ale dvě střídání po tomto vyrovnání nás dostala do role jasně lepšího mužstva a dali jsem ještě 5 branek.

Babice B - Kobylnice 7:2 (0:1)