6. kolo - Drnovice

09.09.2018 21:20

Sestava: Míček - Starý, Studený, Ondráček, Hynšt - Trávníček, Hruška, Dobeš Jakub - Doležal, Tajnai - Kučera
Střídající: Dobeš Jiří, Procházka, Černý, Ševčík

Drnovice kupí hodně chyb v rozhrávce a tak chodíme do rychlých brejků, bohužel nejsme dost přesní v předfinální fázi a tak nemáme loženku. V 10. minutě jdeme do vedení, když centruje Doležal z přímého kopu, míč si najde hlavou Kučera a vyzkouší rukavice domácího brankáře, ten vyráží před sebe, kde doráží do prázdné Kuba Dobeš - 0:1. Do konce poločasu jsme lepším týmem, ale domácím trošku tlačí rozhodčí a tak se nám nedaří dostat do velkého tlaku.

Druhý poločas už je jiná pohádka, domácí začali dobrou kombinací, ale dařila se jim jen ve větší vzdálenosti od naší branky. Vždy když získáme míč, tak jsme nebezpeční, ale dlouho se čeká na naši druhou branku, která by nám dodala klid. Tuto branku mazácky střílí Pepa Doležal, když nachytá domácího brankáře z trestného kopu ze strany na zadní tyč - 0:2. Za dalších 10 minut přidává Doležal další gól, po dlouhém autu z pravé strany Kučera prodlouží a Pepa na první tyči hlavou protlačí míč do brány - 0:3. Za dalších pár minut přidáváme další branku z kopačky Trávníčka - 0:4. Pátý banán, který dovršil rukavici dává v 75. minutě Doležal a završuje hattrick.

Drnovice - Babice 0:5 (0:1)