6. kolo - Boskovice

13.09.2020 21:33

Sestava: Míček - Nožička, Kučera, Kubeš, Ševčík - Dvorský, Pokruta, Kropáček, Polášek (46' Ondrášek) - Dobeš, Trávníček

Do zápasu se nám povedlo vstoupit skvěle, už v 11. minutě jsme vstřelil první branku, když míč dokázal do sítě nadvakrát dostat Trávníček. Do větších šancí jsme soupeře v prvním poločase nepustili a těsně před přestávkou zvýšil naše vedení pěknou ránou k tyči Dobeš a o kabin jsme tak odcházeli s dvoubrankovým vedením.

Těsně po přestávce potáhl po lajně míč navrátivší se Ondrášek a vybídl ke vstřelení branky Dvorského, který se za A - tým trefil v soutěžním zápase poprvé. Situaci jsme si zkomplikovaly v 63. a 64. minutě, když jsme po individuálních chybách dvakrát zbytečně inkasovali. V závěru zápasu jsme dokázali zahodit stoprocentní šanci a soupeř trávil hodně času na naší polovině, navíc mu rozhodčí dost možná upřela regulérní pokutový kop, k ničemu zásadnímu jsme ho ale nepustili a zápas jsme dokázali úspěšně dotáhnout do vítězného konce.

Babice - Boskovice 3:2 (2:0)

Branky: Trávníček, Dobeš (Nožička), Dvorský (Ondrášek)

Díky bojovnému týmovému výkonu si ze zápasu odvážíme vydřené tři body, které jsou, hlavně díky aktuálním zdravotním problémům mnoha hráčů, velice cenné. Příští týden nás čeká venkovní zápas v Čebíně, kde bychom rádi bodovali.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode