5. kolo - Těšany

03.09.2019 18:23

Ve čtvrtém zápase sezóny jsme zavítali na hřiště Těšan s jasným cílem - odvést si body, ideálně rovnou tři. Věděli jsme ale, že nepůjde o jednoduchý úkol, protože soupeř nutně potřeboval bodovat. K utkání jsme nastoupili v následující sestavě:

Brzobohatý - Ševčík (79' Burianek O), Kratochvíl, Starý, Ondrášek - Konečný (46' Burianek T.), Kropáček, Novohradský, Rous (69' Polášek), - Sehnal, Procházka (46' Macháček)

První poločas se hrála vyrovnaná partie, na naší hře bylo znát, že nejsme zvyklí na obrovské rozměry hřiště, přesto jsme si vytvořili pár slušných příležitostí. Po přibližně 15 minutách zahrozil po rohu Kropáček, jeho volej přímo ze vzduchu však přibližně o metr minula tyč soupeřovi svatyně. Velmi povedenou hlavičku poté předvedl Sehnal, ani ona se však mezi tři tyče nevešla. Soupeř zpočátku nemohl vyzrát na vynikajícího gólmana Brzobohatého, ve 35. minutě však po našem nepovedeném odkopu a nedůrazu při bránění otevřel gólový účet zápasu. Těšanské vedení naštěstí netrvalo dlouho zásluhou Novohradského, který v 38. minutě předvedl pravou buldočí zarputilost, když vyvinul tlak na soupeře a po jeho ztrátě mazácky proměnil samostatný únik. Do kabin se šlo za stavu 1:1.

Ve druhém poločase se nám lépe dařilo vyzrát na obranu soupeře, což přineslo ovoce v 57. minutě, kdy pěkná týmová akce vyústila v přihrávku Sehnala na Ševčíka, který si opět v zakončení počínal jako rozený ostrostřelec a krásnou střelou k tyči převážil misky vah na naši stranu. Skvělou šanci pak neproměnil mladý talent babické kopané T. Burianek, který se po kolmici od Kropáčka ocitl v samostatném úniku, bohužel však mířil mimo. Definitivní hřebíček do těšanské rakve jsme zatloukli v 75. minutě po nevídané individuální akci Ondráška, který bleskově přesprintoval půlku hřiště a poslal střílenou přihrávku před bránu, kde se díky zákroku domácího gólmana míč dostal přímo před Sehnala, který už moc práce neměl a pohodlně dorazil. Do konce zápasu se už nic významného nestalo a my mohli oslavovat důležité vítězství.

Ze zápasu v Těšanech si zaslouženě odvážíme důležité 3 body a zdravě posílené sebevědomí. Doufáme, že příští kolo se nám konečně podaří bodovat i doma před našimi věrnými příznivci. V cestě nám bude stát tvrdý a nesmlouvavý soupeř z Přísnotic, což slibuje strhující podívanou plnou akce a emocí.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.