5. kolo - PAČLAVICE-DĚTKOVICE

04.09.2016 00:23

V sobotu odpoledne jsme vyrazili směr Zlínský kraj, aby jsme sehráli vůbec naše první utkání v Pačlavicích.

Sestava:

V bráně: Petr Míček
Obrana: Jiří Ondrášek, Roman Ondráček, Martin Kubeš, Petr Kheil
Záloha: Kuba Kropáček, Jiří Studený, Lukáš Pokruta, Zdeněk Hruška
Útok: Jakub Dobeš (87. minuta), Pepa Doležal (77 minut)

Střídající: Robin Hynšt (77. minuta), Mirek Malíř (87. minuta), Jiří Dobeš

První poločas začal z naší strany dobře, rychle jsme se dostávali do útoků a vypadalo to, že můžeme obraně domácích zatápět. Bohužel zase jsme dostali z prvního rohu góla. Ve 12. minutě přetáhli domácí roh na zadní, kde se prosadil jejich útočník - 1:0. Snažili jsme se drát dopředu, ale po zemi nám to absolutně nešlo. Každá druhá nahrávka chyba. Naštěstí domácím to taky nešlo, takže se hrála holomajzna z obou stran. Měli jsme pár slibných šancí na skórování, ale nepodařilo se nám je využít. Pačlavice měli dvě tutovky, ale obě skončili na Míčkovi.

Druhý poločas jsme chtěli s výsledkem něco udělat, ale opět jsme je nakopávali. V kombinaci jsme ztráceli lacino balony a nejspíš proto jsme ji pak už vůbec nehráli. Domácí nás chvilku dost zavřeli na naší půlce a měli několik závarů, ale naštěstí druhou branku nepřidali. A když né oni, tak my. Po rohu se prosadil hlavou Ondráček - 1:1. Toto nás dost nabudilo a začalo se lítat. Jenže v tomto hurá fotbale je to dost na riziko. Domácí dostávali více prostoru a byli velice nebezpeční. My jsme v druhé půli měli mnohem víc rohových kopů a domácí obrana musela být pořád na pozoru. Sedum minut do konce hrací doby se nám podařilo vstřelit branku, po docela nepovedeném centru domácí stoper ve vzduchu zaváhal a míč se odrazil ke Hruškovi, který si ho ještě posunul a o obránce posílá do brány - 1:2. Závěrečný tlak domácích se nám podařilo odvrátit a tak vezeme první tři body z venku.

Pačlavice-Dětkovice - Babice 1:2 (1:0)

Branky: 12. Doležel Pavel - 67. Odráček Roman, 83. Hruška Zdeněk