5. kolo - Ochoz

07.09.2020 23:59

Sestava: Brzobohatý - Kratochvíl, Ševčík, Kubeš, Kozel - Dvorský, Sehnal, Kropáček, Poláček (46'  Konečný) - Trávníček, Ondrášek

V prvním poločase jsme tahali za kratší konec a soupeř nás po celou dobu výrazně přehrával. Hosté poprvé svoji převahu zúročili ve 36. minutě, když se trefili krásně umístěnou tvrdou střelou zpoza vápna. Do konce poločasu jsme bohužel inkasovali i podruhé, ve 44. minutě soupeř potrestal zbytečnou ztrátu jednoho z našich obránců. Do kabin jsme šli za stavu 0:2 a dle dosavadní předvedené hry to vypadalo, že dominance hostů bude pokračovat i nadále.

Na začátku druhého poločasu se nám povedlo soupeře překvapit a v 48. minutě vstřelit kontaktní branku. Kropáček neotálel s hozením dlouhého autu a vyslal Ondráčka ze strany vstříc bráně hostů, ten zachoval těsně před brankářem soupeře chladnou hlavu a šikovně vybídl volného Sehnala k pohodlnému zakončení do odkryté brány. Po vstřelení branky se obraz hry vyrovnal a bylo vidět, že se nám podařilo soupeře zaskočit. V 72. minutě se nám povedlo vyrovnat, když Ondráček po přiklepnutí od Sehnala dokázal potáhnout míč okolo obránců soupeře a poté nekompromisně tvrdou ránou zakončit. Obrat byl dokonán v 80. minutě, kdy se Ondráček ujal rozehrávky přímého kopu a naprosto nechytatelnou střelou do šibenice nedal brankáři soupeře nejmenší šanci.

Podařilo se nám otočit utkání, které se podle vývoje v prvním poločase jevilo jak naprosto ztracené. Výsledek byl především zásluhou poctivého výkonu celého mužstva, skvěle chytajícího brankáře a Ondráčkova střeleckého apetitu. V příštím kole jedeme do Žabčic, kde bychom rádi navázali na příznivé výsledky z posledních kol.