5. kolo - Mokrá

02.09.2018 13:56

Sestava: Longauer - Ševčík, Hynšt, Lokaj, Procházka - Černý (John), Rous, Dobeš Jiří, Polášek, Tajnai Daniel - Stratil (Trávníček)

První poločas jsme celkem dobře bránili a mírný tlak domácích se nám dařilo bránit. Naše ofenzivní snažení většinou končilo na naší technické neschopnosti a tak jsme ve předu byli dost impotentní. Mokrá měla více ze hry a střelecké pokusy z větší vzdálenosti. Náš brankář chytal dobrý zápas a tak ho překvapila až tvrdá rána k tyči, která opravdu nešla chytit. Poločas 1:0.

Druhý poločas nám vůbec nevyšel, ihned po poločase jsme si srazili střelu letící vedle do brány a o pár minut později známý kanonýr domácích vymetl šibenici. Za stavu 3:0 a hustého deště se již naše mužstvo položilo a ztratilo totální chuť do hry. Tuto nechuť hodně podporoval zmatený hlavní sudí, který zápas nezvládal a vypadalo to, že se strhne mela i za rozhodnutého stavu. Domácí kopali ještě dva pokutové kopy, kde první byl totálně nasimulovaný, druhý už bez diskuzí. První Matúš chytil, druhou už ne. 4:0. Potom naše nasazení padlo na úplnou nulu a celkově jsme působili odevzdaným dojmem, zbytek naší cti zachraňoval Matúš v bráně, který létal z jedné strany na druhou. Už se jen čekalo kolik nám domácí naloží. Před koncem přidali pátý kus adovršili rukavici, kterou nutno říct jsme si za svoje nasazení zasloužili.

Mokrá - Babice B 5:0 (1:0)

Ostudný výkon a facka, která nás musí probrat. Je potřeba na toto zapomenout, potrénovat a do příštího zápasu jít s jiným nasazením a bojovností.