5. KOLO - MODŘICE

07.09.2015 14:33

Ve velice chladném nedělím odpoledni jsme zavítali na nedaleké hřiště v Modřicích. Dá se říct, že se jedná o šlágr kola. Oba týmy ještě nepoznali hořkost porážky a vypadalo to na zajímavý zápas. 

 
Sestava: Míček - Hruška, Ondráček, Kubeš, Hynšt - Kropaček, Studený, Pokruta, Dobeš Jíří - Dobeš Jakub, Doležal
 
Střídající: Novohradský
 
Utkání začalo velice opatrně. Ani jeden z týmu nechtěl udělat chybu, tak se obě mužstva často zbavovala míče. Ve hře bylo hodně nepřesnosti a prakticky nedocházelo k ohrožení ani jedné branky. První šance a zároveň branka padla, když přímý kop propadl až k Ondráčkovi a ten svoji pověstnou rybičkou dává na 0:1. Domácí mohli ihned srovnat, když dlouhý míč propadl až ke střednímu záložníkovi, ale Míček skvěle vyběhl. Domácí se nakonec vyrovnání dočkali. Rozhodčí odpískal penaltu po faulu Pokruty. Míček si na míč sáhl, ale nedokázal ho vyrazit mimo brankovou konstrukci 1:1. Poločas už nic dalšího zajímavého nenabídl. Poločas utkání 1:1.

Druhý poločas jsme začali mnohem aktivněji. Sice jsme prvních 10 minut do šance nedostávali, ale hrálo se víceméně na polovině domácích. Poté přišla chyba domácího kapitána, když ho obral u rohového praporku Jakub Dobeš. Postupoval sám do vápna a zakončil, bohužel střela mu nesedla. V 68. minutě si pěkně narazili Jakub Dobeš s Doležalem a první zmíněný poslal míč k tyči 1:2. O pár minut později se nechal vyloučit domácí kapitán, když se hloupě ohnal rukou za sebe a trefil Dobeše. Domácí už v 10 lidech nedokázali kromě vysokých míčů do vápna nic vymyslet, a když v 88.minutě Doležal zvýšil povedeným lobem na 1:3, mohli jsme si připsat vydřené 3. body.
 
Modřice - Babice "A" 1:3 (1:1)
branky: Ondráček Roman, Dobeš Jakub, Doležal Pepa
 
Velice těžký zápas, který jsme díky bojovnosti dokázali vyhrát a připsat si tak čtvrté vítězství v řadě.  Příští týden nás čeká doma Veverská Bítýška. 
 
Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.