5. kolo - Kobeřice

08.09.2020 11:00

Sestava: Brzobohatý - Ševčík, Starý, Ondráček, Hynšt - Sehnal, Kropáček, Trávníček, Dvorský - Kučera, Dobeš
Střídající: Kubeš
Chybějící: Studený, Pokruta, Míček, Hruška, Nožička, Malíř

Zápas začal mírnou převahou domácích, kteří se snáže dostávali k naší brance. V 15. minutě Kuba Starý rozšířil náš už tak velký lazaret, když si obnovil zranění kolene. Od startu přípravy je to náš již šestý zraněný hráč ze základní sestavy. S nepřízní jsme se prali a statečně vzdorovali domácím. Šance byly k vidění na obou stranách, ale poločas skončil bez branek.

Druhý poločas jsme hráli mírně zaskočeně a nedařilo se nám vyhrávat nakopnuté míče, tím se domácí dostali do tlaku a dokázali skórovat z trestného kopu. Nic jsme nevzdali a bojovali. Podařilo se nám vyrovnat, když po závaru ve vápně procedil míč do sítě Kropáček. Po tomto gólu jsme ožili a měli jsme několik pěkných šancí a závarů. Bohužel, když jsme mi góla nedali, tak se prosadili domácí v poslední minutě. Dlouhý nakopnutý míč po faulu na polovině hřiště, vyhaná hlava a šťastný kop za hlavu útočníka kobeřic, který přeletěl našeho brankáře. 

Kobeřice - Babice 2:1 (0:0)
Branka:
Kropáček

Tento rok se zatím nic nedaří. Provází nás velké množství zranění a nedaří se nám proměňovat naše šance, které si v zápase vytvoříme. Nevzdáváme to a bojeme dál.

Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode