4. kolo - Židlochovice

29.08.2019 06:53

Béčko doma podruhé padlo

Ve třetím kole jsme na domácím hřišti za příznivého počasí přivítali ambiciózní mužstvo z Židlochovic. Bohužel nám chybělo několik hráčů základní sestavy, kteří šli ten stejný den odpoledne za áčko. Zápas jsme zahájili v následující sestavě:

Brzobohatý – Ševčík (71‘ John), Kratochvíl, Kubeš, Macháček – Lokaj (85‘ Knapek), Sehnal, Rous (82‘), Polášek (59‘ Houdek) – Konečný (49‘ Kropáček), Procházka

Od začátku zápasu se nám dařilo se soupeřem držet krok, větší šance ale ani na jedné straně dlouho nepřicházely. Poprvé zahrozili hosté okolo 20. minuty, pohotový Ševčík však dokázal akrobatickými nůžkami vykopnout míč z brankové čáry. Chvíle hostů však přišla přibližně po půlhodině hry, kdy nikým nehlídaný střední záložník soupeře vyslal ze 30 metrů přízemní pumelici, která zapadla přímo k tyči domácí branky. Během zbytku poločasu už nikdo gól nepřidal a do šaten se šlo za nepříznivého stavu 0:1.

Ve druhém poločase jsme na soupeře vletěli, což přineslo ovoce v přibližně po 10 minutách hry, kdy Kropáček potáhl míč a vyslal do úniku po lajně Ševčíka, který dokázal předběhnout svého strážce a přízemním centrem našel před bránou nabíhajícího Procházku. Ten zachoval ledový klid a rutinním zakončením přes brankáře srovnal stav zápasu. Bohužel, hosté nám hned po pár minutách dokázali opět odskočit, když se jim povedlo projít domácí obranou a skórovat. I na tuto změnu stavu jsme však našli odpověď. Sehnal se 30 metrů od brány s míčem nerozpakoval a levačkou vypálil přímo pod břevno soupeřovy branky, bezmocný brankář byl bez šance. Poslední slovo zápasu měli bohužel opět hosté, když po našem nedůsledném odkopu dokázali rozehrát na útočníka, který prošel přes několik domácích hráčů a nekompromisně poslal míč do sítě. Do konce se nám už nepodařilo pořádně ohrozit soupeře a zápas jsme dohrávali v křeči, z čehož plynulo množství ztrát a faulů.

Na velmi silného soupeře jsme bohužel nestačili, nemáme se však za co stydět, protože jsme předvedli bojovný výkon, který by na většinu týmů v soutěži nejspíše stačil. Teď je třeba hodit prohru za hlavu a připravit se na příští zápas v Těšanech.

Autor: ZavadilBéčko doma podruhé padlo
Autor: Zavadil