4. KOLO - ZAKŘANY

01.09.2015 11:43

Ve druhém domácím zápase jsme na svém hřišti přivítali tým ze Zakřan. Oba týmy mají diametrální vstup do sezóny. My obě utkání bez problému vyhráli, za to hosté nezískali ani bod.

Sestava: Míček - Hruška, Ondráček, Kubeš, Hynšt - Kropáček, Studený, Doležal, Pokruta - Dobeš Jakub, Kučera

Střídající: Dobeš Jiří, Ševčík, Novohradský, Černý, Knapek

Utkání začalo jednoznačně v naší režii. Zamáčkli jsme hosty na své půlce a snažili se rozhodnout utkání už v prvním poločase. První branku v utkání si připsal Jakub Dobeš, když se dostal k odraženému míči ve vápně a svými pověstnými nůžkami zakončil excelentně 1:0. Naše aktivita neutichla a v 19 minutě už to bylo 2:0, když po rohu Doležala hlavou skóroval Kučera. Potom přišlo hluší místo a hosté mohli snížit, když se jeden z útočníku řítil z boku na Míčka, ovšem neúspěšně. Ve 30 minutě musel ze hry odstoupit Kučera, kvůli zbytečnému dohrání Zakřanského borce, za což neviděl ani žlutou kartu. Kapitánskou pasku si převzal Dobeš a pomstil se nejlépe jak mohl. Prvně hlavičkou po centru Pokruty zvýšil na 3:0 a 2 minuty před koncem poločasu ponížil obranu hostů a do prázdné branky zvyšuje na 4:0.

Někdo by řekl, že po rozhodnutém prvním poločasu budeme chtít šetřit sily do dalších utkání, ovšem kluci chtěli soupeři naložit co se do nich vejde. Zvýšení na 5:0 si připsal Roman Ondráček, když si našel opět skvěle zahraný přímý kop nováčka v týmu Lukaše Pokruty a hlavou přehodil všechny. Šestou branku přidal Hruška po nahrávce Jakub Dobeše. Další branku přidal Jirka Dobeš po další skvělé nahrávce Lukaše Pokruty, jenž přehodil brankáře 7:0. Svůj skvělý výkon korunoval Lukáš Pokruta brankou na 8:0, střelou za vápnem. Poslední branku utkání vstřelil Jakub Dobeš, když opět prošel obranou jako nůž máslem a zkušeně zakončil k tyči 9:0.

Babice - Zakřany 9:0 (4:0)
branky: 4x Jakub Dobeš, Kučera, Pokruta, Hruška, Dobeš Jíří, Ondráček

Utkání mělo naprosto jasný průběh a hosté jediné co předvedli byli ostré skluzy po kterých nám i zranili hráče. V dalším utkání jedem do Modřic.