4. KOLO - Podolí B

30.08.2015 01:07

Pěkná slunečná sobota a na kvalitně připravený Babický trávník přijel tradiční soupeř ze IV. třídy.

Sestava: Knapek - Novohradský (45 min), Ševčík Richard, Lokaj, Dobeš Jiří - Pospíšil, Kheil, Tulis, Ševčík Petr - Papež, Starý (45 min).

Střídající: Dvořáček (45. min). Černý (45. min)

Soupeř z Podolí přijel také v kvalitní sestavě a tak se očekával vyrovnaný zápas. Od začátku bylo na hřišti velké množství nepřesnotí a to kazilo pohlednost hry, ale domácí Babice měli míč více na svých kopačkách a vytvářeli si pološance. Po dvacetiminutách už bylo nepřesnotí míň a to hlavně na straně domácích, kteří si vytvořili několik slušnách šancí, ale nepodařilo se jim žádnou proměnit. Zato hosté si vytvořili jednu a hned dali gól - 0:1 Do konce poločasu opět následovalo několik šancí Babických a následná tutovka Podolí nachystaná domácím brankářem, který svůj kiks však ihned odčinil.

V druhé půli se začal umocňovat tlak domácích, kteří obléhali pokutové území hostujícího týmu. Tento tlak vytvářel mnoho šancí, ovšem když otevřete obranu zákonitě tím umožníte soupeři brejky. Tak se i stalo, domácím se nedařilo dostat míč do sítě přes vynikajícího brankáře hostujícího Podolí, a ti hrozili z rychlých protiútoků. Domácí gólman ovšem byl taky ve skvělé formě a chytl v druhém poločase tři vyložené šance plus neočekávaný pokus vlastního hráče přes čtvrt hřiště. Čas už se pomalinku blížil k devadesáté minutě a domácí dostali výhodu trestného kopu z nějakých 22 metrů. K míči se tradičně postavil Michal Tulis a napálil míč výborně jako v ten den už několikrát, ovšem tentokrát na jeho střelu gólman hostů nedosáhl - 1:1. Těch pár minut do konce zápasu už gól nepadl a tak si obě mužstva ze hřiště odnáší po bodu.

Babice "B" - Podolí "B" 1:1 (0:1)

Branky: 88. Tulis Michal

Toto utkání zvládl dobře i rozhodčí. Redaktor deníku sport mu uděluje sedmičku, jako nejlepšího hráče redaktor volí Jirku Dobeše a uděluje mu osmičku.