4. kolo - Ochoz

31.08.2014 22:05

V poslední srpnové neděli jsme hráli očekávané derby s Ochozí u Brna. Soupeř, který se vrátil po roce opět do elity okresního přeboru má start do sezóny vlažný. Bohužel se utkání muselo odehrát na hřišti v Bílovicích nad Svitavou, i když obě vedení chtěli odehrát zápas v Babicích. Podle předsedy STK pana Horáka nelze odehrát dle pravidel obě utkání na Babických, takže utkaní začalo na malém a hrbolatém hřišti. Počasí také nepřalo a ještě před hvizdem hlavního rozhodčího začalo pršet. Trenér Marek Starý měl k dispozici prakticky všechny hráče a poslal na hřiště tuto sestavu.

 
Sestava: Míček - Novohradský, Ondráček, Kubeš, Kheil - Kučera Tomáš, Studený, Doležal, Hruška - Kučera Martin, Dobeš Jakub
 
Střídající: Ondrášek, Hynšt, Ševčík, Dobeš Jiří, Černý
 
Nástup jsme měli výborný. Ochoz jsme zavřeli na jejich půlce a začali nutit obránce k chybám. Tu první ihned vyrobil Čábelka, když ho Studený obral o míč a vyslal Martina Kučery, který naservíroval míč do prázdné brány Jakubovi Dobešovi 0:1. Další branka přišla ihned vzápětí, když se k odraženýmu míči dostal Kheil a nádherným obstřelem zvyšuje na 0:2. Ochoz držela míč, ale žádnou šanci si vytvořit nedokázala, zato my jsme mohli skóre navýšit minimálně o 2-3 goly. Postup Dobeše Gronich vychytal. Při rohové kopu Hrušky trefil Kučera pouze hlavou tyčku a když Ondráček hlavou přestřelil, tak domácí z ničeho nic udeřili. Po rohovém kopu jsme odhlavičkovali míč pouze na vápno, kde nebyl nikdo z našich, ale pouze domácí Trávníček, který prudkou střelou z voleje koriguje stav utkaní na 1:2. Ke srovnání pomohli mírně rozhodčí, když velice sporný faul odmával pomezní vevnitř pokutového území. Pokutový kop Míček chytil, ale s dorážkou Dohnala si ale poradit už nedokázal 2:2. 
 
Ve druhé pulce jsme šli tvrdě za vítězstvím a prakticky na hřišti byl pouze jeden tým. Vedení na naší stranu strhl Doležal, když se po uličce Martina Kučery prosadil levačkou 2:3. Šanci jsme měli opravdu dost. Doležal z voleje mířil těsně vedle a Kučera po centru Dobeše nedokázal trefit 3 tyče. Své vedení pojistil až Hruška, který zničil v sobotním utkání Ochozkou rezervu. Martin Kučera si zaběhl za obranu a z otočky trefil pouze Gronicha. Odražený míč si našel Hruška, který si už mazácky posadil obránce a do prázdné zvyšuje na 2:4. Utkaní se mohlo zdramatizovat, když 100% šanci měl jeden ze záložníku, ale z metru přestřelil branku. Poslední tečku zasadil Jakub Dobeš. S Hynštem si pěkně vyměnil míč a křižnou střelou na zadní tyč potvrzuje konečné skóre na 5:2.
 
Podzimní derby jsme ovládli. Při velice stížených podmínkách slavíme první letošní vítězství venku. V Dalším utkání hrajeme doma s Ořechovem.
Zpět

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.