4. kolo - Ochoz "B"

31.08.2014 22:54

Ochoz“B“  -  Babice“B“ 2:3 (2:3)

branky: 3x Hruška Zdeněk

Našemu béčku se podařil husarský kousek , když porazilo béčko Ochoze pouze v osmi lidech . Všech sedm přihlížejících diváků na bílovickém hřišti  vidělo rychlý nástup domácích , kteří již v sedmé minutě vedli 2:0. Posléze hosté třemi brankami Zdeňka Hrušky score otočili a vyhráli 2:3 . Vše podstatné se odehrálo v první půli . Jak vidno měl lví podíl na vítězství kanonýr Hruška jediný a z nouze postavený hráč áčka . Kromě něj je třeba pochválit a vyjmenovat ostatních sedm statečných , kteří zapříčíníli kvapný a nasraný odchod bývalého babického hráče a současného kapitána a trenéra ochozkého béčka Radka Eliáše alias Skína po zápase do kabin .Zde jsou :Buřík Martin , Černý Martin , Ševčík Richard , Lokaj Petr , Kratochvíl Jan , Kučera Tomáš a Pospíšil Pavel .

Josef Ševčík

P.S Vysoký honorář který jsem získal za výkon funkce pomezního razhodčího v tomto náročném utkání věnuji na charitu.