Záloha: Starý, Hruška, Pokruta, Ondrášek (85 minut)
Útok: Malíř (72 minut), Beránek

Střídající: Ševčík (72. minuta), Sehnal (85. minuta)
Absence: Doležal (zranění), Studený (zranění), Dobeš Jakub (zranění), Trávníček (zranění), Kheil (zranění), Míček (svatba sestry)

Oproti minulému zápasu se do základní sestavy vrátili 4 hráči, ovšem zase dvě největší dlouholeté opory kvůli zranění nemohli nastoupit a to pro nás bylo velké oslabení. Chtěli jsme nedostat rychle gol, to se nám teda vůbec nepovedlo, protože už ve třetí minutě po ráně z vápna domácí otevírají skóre - 1:0. První půlhodina zápasu patří domácím, ve většině věcí jsou lepší a stále se jim daří vytvářet si šance. Druhou branku přidají v 25. minutě po totálním propadnutí naší defenzívy, kdy dva hráči domácích dokázali projít vše a prostřelit Ctibora v bráně - 2:0. Po této půlhodině se už trochu osmělujeme a máme náznaky fotbalovosti, po zahrání trestného kopu z půlky do vápna se míč odrazil k Beránkovi na vápno, ten vybídl ke skorování úplně volného Kubu Starého na pravé straně a ten tvrdou ranou prostřelil - 2:1. Poslední desetiminutovka první půle byla vyrovnaná, ale další gol nepadl.

Druhá půle začala celkem vyrovnaně, ale domácí byli nebezpečnějším mužstvem. Po centru z naší pravé strany se ocitl úplně sám před Penčákem útočník domácích, ale trestuhodně selhal. Tohoto jsme chtěli využít a drali jsme se do útoku, po jednom hlavičkovém souboji musel vystřídat hráč Kobeřic, když si po srážce hlavami roztrh obočí o Beránka. V 54. minutě se nám podařilo vyrovnat, Pokruta kopl roh prudce a přímo do malého vápna, kde míč spadl na nohy Mirkovi, který tak vsítil šťastnou branku - 2:2. Ovšem zase se nám nepodařilo delší dobu udržet nerozhodný stav, kdy po fatálním selhání naší obrany, jdou domácí opět do vedení, nakopnutý dlouhý míč, dva naši hráči i s brankářem nedokázali odehrát skákající míč, to se povedlo útočníkovi Kobeři a opět vedli - 3:2. Tento gól už rozhodl celý zápas, od této chvíle jsme jasně horším mužstvem. Domácí za dalších 5 minut po našem rohu a jejich brejku dávají další branku, která už nás jasně dostala do kolen - 4:2. Od té doby už nejsme důstojným soupeřem a pouštíme domácí k jedné šanci za druhou, Penčák předvedl několik pěkných zákroků a útočníci domácích toho také dost spálili, nebýt toho, tak bychom si odvezli z Kobeřic výprask.

Kobeřice - Babice 4:2 (2:1)
Branky: Starý, Malíř

Soupeř byl na nováčka krajské soutěže velmi kvalitní a téměř po celou dobu zápasu byl lepší než my, šance měli na několik zápasů a my jsme brankáře domácích moc neprověřili. Je potřeba doléčit zranění a sejít se konečně v úplně plné sestavě. Příští víkend vyzveme doma Podolí, které nám jistě bude chtít oplatit jarní porážku, proto se musíme pořádně připravit.